SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe serce i nowe szaty media.netPR

14 stycznia 2003 roku netPR.pl uruchomił nową wersję serwisu media.netPR.pl. Zmianie uległa platforma technologiczna – z PHP na Java. Serwis zyskał też nowoczesną, pełnoekranową szatę graficzną, zgodną ze światowymi standardami.

Uproszczono nawigację, rozdzielając serwis przeznaczony dla dziennikarzy i mediów (media.netPR.pl) od serwisu adresowanego do firm i specjalistów PR (www.netPR.pl), który również dostosowano do nowej stylistyki media.netPR.pl. Zmodyfikowano mechanizm rejestracji nowych użytkowników oraz akredytacji dziennikarzy. Łatwa i szybka rejestracja, a także przyjazny sposób profilowania konta użytkownika przyczynią się do wzrostu popularności serwisu wśród mediów i profesjonalistów zainteresowanych informacjami pochodzącymi bezpośrednio z firm.

Zastosowanie technologii Java w media.netPR.pl stanowi pierwszy etap migracji serwisów należących do netPR.pl. W ciągu najbliższych trzech miesięcy wszystkie serwisy i narzędzia będą bazować na tej platformie technologicznej.

Dla klientów netPR.pl Java oznacza większą szybkość działania, stabilność i niezawodność oferowanych narzędzi. Dla netPR.pl nowa technologia stwarza możliwości bardziej dynamicznego rozwoju. Jest ona w pełni skalowalnym i przyjaznym standardom XML środowiskiem rozwoju dużego sytemu online, którym powoli staje się również netPR.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe serce i nowe szaty media.netPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl