SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe władze PTBRiO. Prezesem Iza Rudak

Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii wybrało nowych członków zarządu PTBRiO. W związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego prezesa, Arkadiusza Wódkowskiego, na nowego prezesa wybrano Izę Rudak.

W skład nowego zarządu PTBRiO weszli: Iza Rudak, prezes (TNS Polska), Agata Grabowska wiceprezes (McCann Erickson) oraz Mateusz Galica (TNS Polska), Adam Polasz (Polska Telefonia Cyfrowa), Janusz Sielicki (IIBR) i Robert Zydel (Saatchi&Saatchi).

Zarząd PTBRiO jest powoływany na dwuletnią kadencję z możliwością reelekcji. Prezes może sprawować swoją funkcje przez maksymalnie dwie kadencje.

"Kiedyś słowo badacz w świecie marketingu oznaczało pracownika agencji badawczej. Dziś to raczej stan umysłu, będący synonimem ciekawości świata konsumentów. Badania to obecnie mnogość perspektyw poznawczych i coraz nowsze źródła wiedzy. Zaglądamy konsumentom w głąb ich mózgów, obserwujemy na portalach społecznościowych, dyskutujemy z nimi. W tym procesie
niezmiennie najważniejsze pozostają wysokie kompetencje i standardy etyczne. To czy jesteśmy badaczem z działu badań klienta, agencji badawczej czy domu mediowego ma dziś naprawdę mniejsze znaczenie"
- mówi Iza Rudak, prezes PTBRiO.

Działalność PTBRiO opiera się na trzech filarach: informowaniu o roli badańi badaczy w procesie kształtowania nowych idei, produktów i usług; integracji środowiska badawczego oraz inspirowaniu nowych podejść i koncepcji  poznawania zachowań konsumenckich.

"W jednym z pierwszych działań jako prezes Towarzystwa zainspirowałam powstanie Rady Programowej PTBRiO. Mam nadzieję, że stanie się ona ważnym ośrodkiem dyskusji o nowych metodach poznawania konsumentów. Celem PTBRiO w najbliższych latach będzie także pokazanie szerszej grupie odbiorców jak istotną rolę w biznesie odgrywają badacze. Nie zapomnimy też o
edukacji badaczy i marketerów - to jeden z fundamentów naszej misji"
- dodaje prezes Iza Rudak.

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii (PTBRiO) powstało w 1994 roku, obecnie liczy około 250 członków.

Dołącz do dyskusji: Nowe władze PTBRiO. Prezesem Iza Rudak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl