SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowi pracownicy Polsatu

Dalsze zmiany w strukturze i zespole telewizji Polsat

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w strukturze i zespole telewizji Polsat nastąpiły dalsze zmiany. Do zespołu nadzoru produkcyjnego (producentów wykonawczych z ramienia Polsatu) dołączyli reżyserzy: Waldemar Dziki i Paweł Nowicki. Wzmocnione zostały działy marketingu i PR, w których podjęli pracę Leszek Zaborowski i Tomasz Gryguć.

Waldemar Dziki - reżyser, producent filmowy i telewizyjny

Twórca 4 filmów fabularnych, 2 seriali telewizyjnych, teatrów telewizji, producent m.in. "W pustyni i w puszczy". Jako producent niezależny współpracował przy produkcji i powstawaniu filmów fabularnych, m. in. z Alexandrem Salkindem - producentem takich filmów, jak: "Superman", "Santa Claus", "Krzysztof Kolumb", a także ze Stanleyem Kubrickiem, grupą Nu Image i wieloma innymi producentami zagranicznymi. Jako realizator i producent filmów reklamowych brał udział w kampaniach reklamowych: Lot-u, Coca - Coli, Gazety Wyborczej, Ministerstwa Skarbu i Prywatyzacji. W 2001 i 2002 roku miesięcznik "Film" umieścił Waldemara Dzikiego w "Rankingu najsilniejszych", tzn. najbardziej znaczących ludzi w polskiej kinematografii. Ma 46 lat.

Paweł Nowicki - W latach osiemdziesiątych był Dyrektorem Teatru Dramatycznego w Słupsku oraz Teatru Studyjnego w Łodzi. Pod koniec lat osiemdziesiątych przebywał w Ameryce Łacińskiej, gdzie zetknął się z telewizja komercyjną i pracował jako producent seriali i telenowel. Prowadził zajęcia w Kolumbii, Argentynie i Meksyku. Obecnie pracuje na Uniwersytecie Warszawskim. Wyreżyserował ok. 70 przedstawień teatralnych. Publikował w wydawnictwach specjalistycznych ( głównie w języku hiszpańskim). Absolwent PWSFTv i T w Łodzi oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Łódzkiego. Ma 52 lata.

Tomasz Gryguć został szefem działu public relations Gryguć odpowiada za kreowanie wizerunku i strategię public relations Polsatu.

Wcześniej - od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska. W latach 1997 - 2000 był odpowiedzialny za PR Naszej Telewizji / TV 4. Publikował teksty dotyczące kultury popularnej, filmu i muzyki w "Gazecie Wyborczej", "Machinie" i miesięczniku "Cinema". Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ma 29 lat. Katarzyna Wyszomirska pełniąca obowiązki PR managera - objęła stanowisko rzecznika prasowego Polsatu i Polsatu Cyfrowego.

Leszek Zaborowski - objął stanowisko szefa działu marketingu i promocji.

Zaborowski odpowiedzialny będzie za opracowywanie strategii marketingowych dla Polsatu i jego programów, badania jakościowe, wdrożenie planów marketingowych dla TV Polsat i Polsatu Cyfrowego oraz koordynację kampanii promocyjnych.
W latach 2000 - 2002 pracował w departamencie marketingu operacyjnego w Telekomunikacji Polskiej S.A., 1992 do 2000 był Dyrektorem ds. Planowania strategicznego w Ammirati Puris Lintas, od 1990 do 1992 - pracował w dziale marketing biura reklamy TVP. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ma 35 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi pracownicy Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl