SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowości na Cyfrze+

Nowy kanał, nowa kampania reklamowa i nowa promocja - to wrześniowe zmiany w Cyfra+

Spore zmiany mają ostatnio miejsce w Cyfra+. Od 1 września TVN Style i TV Biznes dołączyły do oferty największej polskiej platformy cyfrowej. Również 1 września Cyfra+ rozpoczęła też nową kampanię reklamową i uruchomiła wspólną ofertę promocyjną z Telekomunikacją Polską.

TVN Style to kolejny kanał, który na mocy umowy pomiędzy spółkami CANAL+ CYFROWY oraz TVN 24 znalazł się w ofercie CYFRY+. Program stacji dostępny jest na kanale 35. Od 1 września na kanale 81. widzowie platformy mogą oglądać również nowy polski kanał informacyjno-publicystyczny TV Biznes. CANAL+  CYFROWY sfinalizował również ostatnio umowę dotyczącą dostępności w CYFRZE+ kanału TVN Turbo (dotychczas oglądanego jako "free to air"). Nowe kanały dostępne są we wszystkich pakietach platformy.

Jednocześnie 1 września rusza CYFRA+ NEOSTRADA - wspólna oferta platformy i Telekomunikacji Polskiej. Umożliwia ona abonentom uzyskanie dostępu do internetu na preferencyjnych warunkach. Promocja, która potrwa do końca roku, obejmuje: 1 miesiąc szerokopasmowego dostępu do sieci od 1 zł, aktywację od 1 zł oraz modem tylko za 1,22 zł z VAT. Ofertę CYFRA+ NEOSTRADA można zamówić również wraz z zakupem pakietu CYFRY+.

Wrześniowym nowościom towarzyszy jesienna kampania reklamowa CYFRY+ o charakterze wizerunkowo-promocyjnym, zrealizowana m.in. w oparciu o nowe filmy reklamowe: "Sfera" i "CYFRA+ Sport". Kampania prezentuje walory platformy, jej bogactwo programowe oraz informuje o mechanizmach promocji na zakup CYFRY+ (aktywacja od 1 zł, a także - w zależności od wybranego pakietu - rabat oraz darmowy dostęp do dodatkowych programów). W działaniach reklamowych wykorzystano m.in. stacje telewizyjne (TVP, TVN), rozgłośnie (RMF FM, Radio Zet i stacje lokalne), wydawnictwa prasowe (Gazeta Wyborcza, Newsweek, Polityka, Wysokie Obcasy, Tele Tydzień, Tele Magazyn, Fakt TV).

CYFRA+ zainaugurowała swoją działalność w listopadzie 1998 roku. Jest wiodącą platformą cyfrową na polskim rynku, oferującą obecnie 63 programy telewizyjne i radiowe, w tym aż 58 po polsku, oprócz tego dającą dostęp do kilkuset dodatkowych kanałów satelitarnych. Operatorem platformy jest spółka CANAL+ Cyfrowy, nadawca takich kanałów jak CANAL+ MULTIPLEX (CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ SPORT), Ale kino!, MiniMax, MiniMini i Planete. CANAL+ i CYFRA+ docierają do 650 000 gospodarstw domowych w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowości na Cyfrze+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl