SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy cennik usług ISDN TP SA

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) zatwierdził 21 czerwca zaproponowane przez Telekomunikację Polską SA (TP SA) zmiany w cenniku usługi "linia cyfrowa ISDN".

Poinformował urząd w poniedziałek.

TP SA zaproponowała rozszerzenie swojej oferty taryfowej o nowe profile ISDN BRA rozliczane trzema nowymi planami biznesowymi i profile ISDN PRA rozliczane jednym nowym planem biznesowym.

Klienci TP SA będą mieli możliwość wyboru profilu bez lub z wbudowanymi w ramach opłaty abonamentowej pulami minut na połączenia miejscowe, strefowe i międzystrefowe wykonywane przez sieć TP SA (tj. wykorzystania prefiksów innych operatorów telekomunikacyjnych oraz bez wykorzystania preselekcji przez tych operatorów) do abonentów TP SA lub innych operatorów.

"Wprowadzenie nowych rozwiązań taryfowych rozszerza wybór abonentom. Zwiększa to możliwość dopasowania oferty do ich potrzeb, a co za tym idzie - przyczynia się do zapewnienia użytkownikom maksymalnych korzyści w zakresie różnorodności i ceny" - uzasadnia swoją decyzję UKE. Urząd zaznacza, że ostateczna decyzja o wprowadzeniu nowych profili należy do firmy.

TP SA miała 518 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2007 roku wobec 505 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny na poziomie grupy wyniósł 784 mln zł wobec 877 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego. Skonsolidowane przychody spadły do 4,440 mld zł z 4,563 mld zł przed rokiem.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy cennik usług ISDN TP SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl