SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dwumiesięcznik o modzie „Fashion TV Magazine”. Redaktorem naczelnym Anna Neneman

Po kilku numerach testowych w połowie lutego na rynku ukaże się „Fashion TV Magazine” (Fashion TV Polska). Redaktorem naczelnym została Anna Neneman.

Article

Testowe numery magazynu pojawiły się w 2017 roku i były rozprowadzane wyłącznie wśród reklamodawców i partnerów. Teraz przyszedł czas na usystematyzowanie cyklu wydawniczego i szerszą promocję. Począwszy od marcowego numeru, pismo ukazywać ma się w cyklu dwumiesięcznym.

Redaktorem naczelnym została Anna Neneman, zaś dyrektorem generalnym - Tomasz Łysiak. Za szatę graficzną opowiada Ylan Anoufa. Redakcja liczy 18 osób.

Magazyn ma być przewodnikiem po kolekcjach światowych projektantów, trendach w modzie, sztuce, designie i kulturze.

„FashionTV Magazine” - jak zapewnia redakcja - przybliżać ma czytelników do realnego świata mody. Znajdą się w nim takie działy, jak między innymi designer world (przedstawienie sylwetek najlepszych światowych projektantów mody), interview (wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki), polish designer (wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, international model z sylwetkami topowych, światowych modelek), fashion&film, stylists (wywiady ze stylistami), trends, beauty, art & culture, men (rubryka poświęcona mężczyznom) a także raporty ze światowych i polskich wybiegów. Hasłem promującym magazyn będzie „FashionTv Magazine Inspires Your Spirit”.

Pismo dostępne będzie w sprzedaży od połowy lutego. Jego nakład wyniesie ponad 15 tys. egzemplarzy i - jak zapowiada wydawca - dostępne ma być w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce. Zwykła wersja pisma kosztować ma 12 zł, z prezentami i voucherami - 29 zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dwumiesięcznik o modzie „Fashion TV Magazine”. Redaktorem naczelnym Anna Neneman

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Hmmm. Skoro trzeba zapłacić więcej, to jakie to prezenta?
13 8
odpowiedź
User
Ich Styl
Wysyp nowych i "nowych" magazynów modowo lifestylowych w tym roku!
Jeśli wydań zerowych było kilka to raczej sugeruje, że nie było pomysły na ciekawe (dla reklamodawców i domów mediowych) pismo. Tematy i kobieta z okładki niezbyt oryginalne, niestety. Ale makieta świetna! Tu widać artystyczne oko i chęć zainteresowania czytelniczek.
To do boju.
10 8
odpowiedź