SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor komunikacji korporacyjnej w AXA

Anna Kniaginin objęła stanowisko dyrektora ds. Komunikacji Korporacyjnej w AXA.

Anna Kniaginin związana jest z branżą public relations od 14 lat. Współtworzyła agencje Ciszewski PR oraz Advanced PR, którą zarządzała przez 4 lata. Doświadczenie zdobywała opracowując i wdrażając strategie komunikacji dla międzynarodowych klientów z sektorów: finansowego (Citibank, Nationwide, Winterthur), nowych technologii (m.in. IBM, Microsoft, Xerox, Quantum), deweloperskiego (Globe Trade Centre S.A., Neinver Polska) oraz health-care (Alima Gerber, Glaxo, Kimberly Clark).

W 2005 roku Anna Kniaginin rozpoczęła pracę w Polskim Koncernie Naftowym ORLEN, na stanowisku doradcy zarządu. Do jej zadań należało opracowywanie całościowych strategii i doradztwo w zakresie kształtowania wizerunku firmy w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Odpowiadała m.in. za politykę informacyjną związaną z zakupem przez PKN Orlen litewskiej rafinerii Możejku Nafta. Od grudnia 2006 roku pełniła dodatkowo funkcję Przewodniczącej Zespołu ds. Etyki PKN Orlen S.A.

„Praca w agencjach PR nauczyła mnie przede wszystkim błyskawicznego reagowania oraz podejmowania decyzji; doradzanie zarządowi PKN Orlen to poznanie struktur i potrzeb komunikacyjnych wielkiego koncernu. Przejście do AXA Polska jest kolejnym krokiem w zdobywaniu doświadczeń – to możliwość budowania na rynku polskim wizerunku jednej z najprężniej rozwijających się na świecie instytucji finansowych oraz tworzenia struktur i procedur związanych z komunikacją korporacyjną. To wielkie wyzwanie”. – tak swoją decyzję komentuje Anna Kniaginin.

Anna Kniaginin lubi podróże, książki i ludzi. Jej ulubiony cytat to zdanie Norberta Wienera, twórcy cybernetyki: „Nigdy nie jestem pewien tego, co powiedziałem dopóki nie usłyszę odpowiedzi”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor komunikacji korporacyjnej w AXA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl