SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor VIVApolska!

Monika Oomen dyrektorem zarządzającym VIVApolska!

Monika Oomen, dyrektor programowa telewizji muzycznej VIVApolska! awansowała na stanowisko dyrektora zarządzającego tej stacji. Została również członkiem zarządu VIVApolska!. Oomen już od dłuższego czasu, oprócz działań programowych, sprawowała kontrolę nad działami marketingu oraz public relations.

Na swoim koncie ma doświadczenia w najlepszych stacjach telewizyjnych w Niemczech. Już na studiach prawniczych w Bochum zaczęła pracować w studiu produkcji 'Me, Myself & Eye'. Następnie trafiła do RTL2, a w 1997 roku związała się z Endemol Entertainment. Pracowała także w stacji ZDF oraz RTL.

Z telewizją VIVA, Monika Oomen związana jest od 2000 roku. Od początku jej istnienia była szefową redakcji polskiej w Niemczech. W marcu 2001 awansowała na stanowisko dyrektora programowego stacji VIVApolska!. Od tego momentu nastapił silny rozwój telewizji. Oomen podjęła m.in. decyzję o odkodowaniu sygnału oraz o rozszerzeniu czasu nadawania z 12 do 24 godzin. Zarówno te posunięcia, jak i konsekwentna polityka programowa przyczyniły się do późniejszego sukcesu stacji - podwojenia liczby odbiorców oraz zdobycia pozycji lidera wśród telewizji muzycznych na naszym rynku.

Monika Oomen jest najmłodszym dyrektorem spośród wszystkich w konsorcjum VIVA Media AG. Już dwukrotnie zasiadała w jury jedynego polskiego festiwalu teledysków - Yach Fillm Festiwal. Na antenie VIVY intensywnie promuje polską muzykę.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor VIVApolska!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl