SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy dyrektor w Vectrze

Tomasz Izydorczyk został Dyrektorem Operacyjnym w Vectrze.

Jego zadaniem będzie m.in. planowanie oraz realizacja strategii rozwoju drugiego pod względem liczby abonentów operatora kablowego w Polsce. Tomasz Izydorczyk będzie bezpośrednio nadzorował funkcjonowanie departamentów: sprzedaży i obsługi klienta, technicznego, marketingu oraz koordynował pracę Biura Strategii i Rozwoju.

"Obecnie jesteśmy świadkami niezwykle dynamicznego rozwoju rynku telekomunikacyjnego. Zmieniające się otoczenie konkurencyjne, pojawianie się coraz bardziej zaawansowanych technologicznie usług, ich wzajemna integracja, coraz wyższy poziom oczekiwań klientów dają operatorom nowe możliwości, ale i stawiają przed nimi poważne wyzwania.  Cieszę się, że wspólnie z zespołem Vectry będę mógł realizować ambitne plany rozwoju rynkowego. Wiąże się to też z ciągłym procesem udoskonalania firmy, co jest warunkiem niezbędnym do właściwego dostosowania jej do zmieniających się warunków zewnętrznych" - mówi Tomasz Izydorczyk.

Tomasz Izydorczyk – zajmuje stanowisko Dyrektora Operacyjnego w Vectra SA. Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, z czego siedem lat spędził pracując m.in. na rzecz firm z sektora telekomunikacyjnego. Karierę rozpoczynał jako konsultant w międzynarodowej firmie doradczej A.T. Kearney, gdzie odpowiadał m.in. za przygotowanie strategii biznesowych oraz koncepcji rozwoju na rzecz polskich i międzynarodowych operatorów komórkowych i firm z branży IT. Pracując w A.T. Kearney blisko półtora roku spędził Londynie, realizując projekty dla jednej z największych firm informatycznych na świecie. W 2003 r. kontynuował swoją karierę przechodząc do The Boston Consulting Group. Jako projekt leader doradzał m.in. w procesie ekspansji i przejęć wiodącego operatora telekomunikacyjnego w Europie Środkowej. Wśród realizowanych przez niego projektów konsultingowych znajdowało się także stworzenie strategii hurtowej sprzedaży usług teleinformatycznych czy audyt procedur i organizacji największych polskich firm telekomunikacyjnych. W 2004 r. rozpoczął pracę w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma gdzie został Dyrektorem Biura Projektów. Jego zadaniem była koordynacja wszystkich strategicznych projektów firmy. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, specjalizując się w finansach i bankowości. Posiada także tytuł MBA, przyznany przez University of Minnesota. Jego hobby to podróże. W wolnych chwilach trenuje triathlon.

Grupa Vectra  to drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce. Jest dostawcą usługi triple play – dostępu do telewizji, internetu i telefonu. Obejmuje swoim zasięgiem 114 miast i dociera do ponad 630 tys. klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor w Vectrze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl