SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor w Xerox

31 marca 2004r. stanowisko dyrektora handlowego do spraw sprzedaży pośredniej w firmie Xerox Polska objął Piotr Klepczarek

Poprzednio przez pięć lat sprawował funkcję dyrektora handlowego Xerox Central Eastern Europe, kierując działalnością jednostki Xerox Channels w obejmującym 13 krajów regionie Europy Środkowo Wschodniej.

37-letni Piotr Klepczarek jest związany z korporacją Xerox od 1993 roku. Rozpoczynał pracę w europejskiej centrali Xerox Corporation w Londynie, gdzie opracował strategię wejścia Xerox na rynek IT w krajach Europy Środkowo Wschodniej. Po powrocie do Polski zajął się stworzeniem kanału sprzedaży firmy Xerox na rynku IT. Po czterech latach pracy w Polsce został szefem jednostki Xerox Channels na region Europy Środkowo Wschodniej.

Klepczarek jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po studiach w Polsce uzyskał stypendium Unii Europejskiej i wyjechał na studia do Niemiec, do Saarbruecken, gdzie przez rok na Uniwersytecie Saarlandu kontynuował edukację z zakresu marketingu i zarządzania. Po powrocie do Polski przez rok pracował na uczelni w charakterze asystenta w Katedrze Marketingu oraz konsultanta w firmie doradczej. Następnie wyjechał na studia podyplomowe z marketingu międzynarodowego do Szkocji, gdzie uzyskał dyplom University of Strathclyde. Będąc jeszcze w Wielkiej Brytanii, rozpoczął pracę w europejskiej centrali Xerox Corporation w Londynie. Trzy razy otrzymał najwyższą nagrodę w firmie przyznawaną przez zarząd Xerox: President's Club Award.

Prywatnie Piotr Klepczarek jest miłośnikiem natury, zwłaszcza gór, filozofii i sportów wschodnich. Fascynat sportowej i bezpiecznej jazdy samochodem, doskonali technikę jazdy w Rajdowej Szkole w Warszawie. Ma żonę i córkę.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor w Xerox

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl