SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy katalog Ikea

Niestandardowa dystrybucja katalogu IKEA w najbardziej ruchliwych miejscach Warszawy

Katalog IKEA, najbardziej znane na świecie wydawnictwo, wydawane w milionowych nakładach i dystrybuowane do wszystkich rodzin mieszkających w pobliżu domów meblowych IKEA, prezentuje produkty, kolekcje, propozycje i pomysły do wyposażenia domu. Katalog IKEA 2005 w Polsce ma nakład ponad 3 miliony egzemplarzy, z czego prawie 1 milion 300 tys. egzemplarzy przeznaczona jest dla mieszkańców Warszawy. Bezpośrednia dystrybucja katalogu IKEA "do drzwi mieszkań" rozpoczęła się 23 sierpnia 2004 r. I zakończyła 11 września 2004 r.       

Obecnie w Warszawie trwa uzupełniająca akcja dystrybucji katalogu IKEA mająca na celu dotarcie do tych wszystkich mieszkańców stolicy, którzy nie otrzymali katalogu do domu. W ruchliwych miejscach Warszawy pojawiło się 38 punktów dystrybucyjnych. Widoczne z daleka, granatowe namioty pojawiły się w stolicy w sobotę. To właśnie tam znajdują się punkty dystrybucyjne katalogu, ładnie urządzone meblami firmy IKEA. Punkty te codziennie ustawiane są w innym miejscu - dzięki temu maksymalizowany jest zasięg akcji. Każdy z 38 punktów ustawiony jest w ruchliwym miejscu Warszawy. Podczas weekendów akcja dystrybucyjna przenosi się do centrów handlowych.

Akcja dystrybucyjna na ulicach Warszawy umożliwia dotarcie katalogów IKEA do potencjalnych klientów, mieszkańców zamkniętych osiedli, którym Katalogi nie mogą zostać dostarczone bezpośrednio do mieszkań. Wszystkie punkty dystrybucyjne zostały dobrane tak, aby znajdowały się na trasie najczęściej uczęszczanych tras mieszkańców Warszawy do pracy, natomiast w weekendy przeniesione zostały do centrów handlowych. Wyszkoleni animatorzy nie tylko rozdają katalogi, ale także odpowiadają na pytania potencjalnych klientów IKEA dotyczące katalogu.
Akcja dystrybucyjna katalogu IKEA trwa do 17 września.

Akcja dystrybucyjna katalogu IKEA 2005 jest realizowana przez Eskadrę BTL na zlecenie IKEA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy katalog Ikea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl