SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy magazyn Migut Media

Pojawił się pierwszy numer miesięcznika Energia i Przemysł, pisma skierowanego do menedżerów średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych, przedsiębiorstwach z branży energetycznej, gazowej, paliwowej oraz tzw. utilities.

Miesięcznik podejmuje tematy dotyczące całej gospodarki, a w szczególności wyjątkowo intensywnie rozwijających się sektorów, głównie w obszarze przemysłu, sektora użyteczności publicznej i produkcji. Tematyka pisma będzie koncentrować się na zjawiskach i wydarzeniach ważnych dla rozwoju gospodarki oraz najbardziej interesujących i perspektywicznych rynkach – podano w komunikacie.

„Chcemy, aby nasze pismo przyczyniało się do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, zwłaszcza tych kluczowych dla bezpiecznego wzrostu całej gospodarki, a także stało się platformą wymiany poglądów pomiędzy podlegającym regulacjom środowiskom a twórcami przepisów” – mówi Dorota Zielińska, redaktor naczelny miesięcznika Energia i Przemysł, która od kilku lat pracowała w zespole magazynu Teleinfo; ostatnio odpowiedzialna za organizację i prowadzenie Forów Ekspertów.

Miesięcznik dostępny jest w prenumeracie oraz w wybranych punktach sprzedaży detalicznej. Nakład pisma: 10.000 egzemplarzy, cena: 10 zł, objętość 44 strony, format: magazynowy A4.  Wydawca - Migut Media S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy magazyn Migut Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl