SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy menedżer PR Vectry

Luiza Farkash została nowym menedżerem PR w sieci kablowej Vectra.

Będzie odpowiadała m.in. za działania z zakresu relacji z mediami, współtworzenie i realizację polityki wizerunkowej firmy oraz za komunikację wewnętrzną. Luiza Farkash będzie osobą koordynującą wymianę informacji między poszczególnymi departamentami wewnątrz organizacji oraz za współpracę z firmą public relations.

„W ostatnim czasie nasza firma dynamicznie się rozwija – zarówno pod względem oferty produktowej, jak i wdrażania nowoczesnych technologii oraz rozwiązań z zakresu obsługi klienta. Mając na względzie realizowane projekty oraz plany związane z intensyfikacją działań w zakresie wprowadzenia nowych usług konieczne jest prowadzenie coraz szerzej zakrojonej polityki komunikacji. Ponadto staramy się prowadzić działania ukierunkowane na zwiększenie integracji naszych pracowników. Dlatego też zdecydowaliśmy się na utworzenie stanowiska menedżera PR, którego zadaniem będzie koordynowanie wszystkich obszarów komunikacji w Vectrze” – mówi Tomasz Żurański, prezes Vectra SA.

Luiza Farkash - zajmuje stanowisko Menedżera Public Relations. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała początkowo w JobNet (2000), gdzie jako Dyrektor Handlowy była odpowiedzialna za zbudowanie sieci oddziałów i tworzenie wizerunku firmy. Wcześniej pracowała w Gdańsk Transport Company (1999-2000), Greenbrier Leasing Polska (1999) oraz w kancelarii prawnej CMS Cameron McKenna (1998-1999).

Przez ostatnie 6 lat pracowała w Biurze Public Relations w Raiffeisen Bank Polska, gdzie była odpowiedzialna między innymi za planowanie i realizację działań PR wspierających cele biznesowe bankowości korporacyjnej oraz wizerunek banku w regionach. Poza tym prowadziła działania z zakresu relacji z mediami oraz komunikacji wewnętrznej firmy. Jest absolwentką psychologii, dodatkowo ukończyła kursy z zakresu komunikacji w biznesie i retoryki. Jej hobby to kino alternatywne, gra w squasha oraz nauka języków.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy menedżer PR Vectry

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl