SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy miesięcznik dla dzieci i ich rodziców

"Tina. Miś Pluszek" to nowy miesięcznik dla dzieci i rodziców wydawnictwa Phoenix Press.

Pismo, trafiające do sprzedaży od 31 maja 2006 roku, w każdym numerze oferuje dzieciom sporą dawkę rozrywki, humoru i przyjemnej nauki oraz interesującą zabawkę, a ich rodzicom - porady dotyczące wychowania.

Magazyn jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 8 lat oraz ich rodziców.

Tytuł ukazuje się w nakładzie 100.000 egzemplarzy, a cena egzemplarzowa wynosi 4,99zł.

   

"Tina. Miś Pluszek" jest wydawany na licencji - jego pierwowzór to jeden z liderów wśród czasopism dziecięcych na rynku niemieckim - "Bussi Bär", z powodzeniem wydawany również w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Serbii, Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Południowej Ameryce.

Promocja magazynu obejmie tytuły prasowe: "Tina", "Świat kobiety", "Mam Dziecko", a także wybrane tytuły Phoenix Press, m.in. "Z Życia Wzięte", "Sukcesy i Porażki" i inne. Przewidywana jest również reklama kolejnych numerów.

Phoenix Press istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 11 lat. Wśród 32 tytułów w portfolio znajdują się magazyny kobiece, poradnikowe, krzyżówkowe oraz dziecięco-młodzieżowe. Wybrane tytuły wydawnictwa są publikowane w ramach umów licencyjnych za granicą: na Litwie, Ukrainie i w Czechach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy miesięcznik dla dzieci i ich rodziców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl