SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy numer rocznika "Made in Poland" przynosi informacje dla branży IT i bankowości

Na rynku ukazał się nowy numer anglojęzycznego rocznika "Made in Poland" (Grupa Valkea Media). Skierowany jest do zagranicznych inwestorów, chcących rozwinąć biznes w Polsce. Przygotował go zespół redakcyjny magazynu "Warsaw Business Journal".

Article

Redakcja rocznika skupia się na prezentacji polskiej gospodarki  przedstawicielom zagranicznych kapitałów. Pismo skierowane jest do eksporterów, importerów, przedstawicieli organizacji biznesowych, ambasad i konsulatów zagranicznych w Polsce.  Tegoroczne wydanie zawiera szczegółowe analizy wybranych sektorów, m.in.: IT, logistyki, bankowości, motoryzacyjnego, czy nieruchomości. Wydaniu publikacji towarzyszyła konferencja, skupiająca przedstawicieli instytucji samorządowych, ambasad, izb przemysłowo-handlowych, miast, sektora MŚP i eksporterów.

Rocznik „Made in Poland”  wraz z miesięcznikiem "Warsaw Business Journal" oraz rocznikami: „Book of Lists”  i „Investing in Poland”, wchodzi w skład grupy tytułów biznesowych wydawanych pod marką Warsaw Business Journal Group.

Dystrybuowany jest w sieciach sprzedaży detalicznej oraz na najważniejszych wydarzeniach gospodarczo-ekonomicznych w kraju i za granicą m.in. MIPIM, CEEQA, EXPO REAL, EFNI, Europejskim Kongresie Gospodarczym czy Forum Ekonomicznym w Krynicy. Dostępny jest poprzez wydawnictwo, w tym w prenumeracie z innymi tytułami wchodzącymi w skład grupy. Wydawca nie podaje nakładu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy numer rocznika "Made in Poland" przynosi informacje dla branży IT i bankowości

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl