SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy pracownik Zespołu Badań Wirtualnej Polski

Z dniem 3 kwietnia pracę na stanowisku Koordynatora ds. Badań i Analiz w Wirtualnej Polsce rozpoczęła Małgorzata Kaczmarczyk.

Małgorzata Kaczmarczyk ukończyła socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 1996-1997 kierowała projektami badawczymi w Instytucie Badań Rynku i Opinii Publicznej “CEM”, następnie (1998-2002) pracowała kolejno w Dziale Badań Rynku oraz Dziale Marketingu i Sprzedaży WIZJI TV/UPC. Do jej obowiązków, jako Kierownika Produktu, należało m.in. przeprowadzanie badań marketingowych (badania satysfakcji, wizerunkowe, dotyczące rozwoju oferty) oraz przygotowanie strategii marketingowych, sprzedażowych i programów lojalnościowych. W 2003 roku została Kierownikiem Działu Badań Ilościowych w Gemius S.A. Odpowiadała tu m.in. za rozwój oferty badawczej, nadzorowała badania ilościowe, prowadziła kompleksowe projekty badawcze.

W Wirtualnej Polsce do jej obowiązków należy m.in. opracowywanie raportów i analiz na potrzeby sprzedażowe oraz promocyjne spółki, przygotowywanie raportów analitycznych dotyczących Wirtualnej Polski, jej rozwoju, sytuacji rynkowej, obrazu na tle konkurencji, koordynacja badań dotyczących WP realizowanych przez podmioty zewnętrzne, projektowanie wewnętrznych badań ilościowych.

Stanowisko Koordynatora ds. Badań i Analiz jest nową pozycją w strukturze Wirtualnej Polski.

Małgorzata Kaczmarczyk w wolnym czasie podróżuje, jeździ na rowerze i chodzi na piesze wycieczki. Najlepiej odpoczywa w Krakowie i jego okolicach, skąd pochodzi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy pracownik Zespołu Badań Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl