SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy ramówka Radia Zet

Radio Zet stawia na poranny program "Dzień dobry bardzo". Z "Zetki" znika Jacek Żakowski i Bogusław Wołoszański

Najważniejsze wiadomości co kwadrans, wywiad Moniki Olejnik, humor "Rozmów Rolowanych" Edyty Jungowskiej i Rafała Bryndala - to najważniejsze elementy porannego programu Radia ZET "Dzień dobry bardzo" (5.00-9.30). Program od 7.00 do 9.30 prowadzi najpopularniejsza postać polskich mediów Wojtek Jagielski.

W porannym programie "Dzień Dobry Bardzo" słuchacze Radia ZET co kwadrans otrzymują najświeższe wiadomości. Dodatkowo o 6.30 "Wiadomości gospodarcze" przygotowywane specjalnie dla słuchaczy Radia ZET wspólnie przez dziennikarzy Radia ZET i "Gazety Wyborczej". Natomiast o 7.30 i 8.30 najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy są podawane w serwisach "CNN Radio ZET Headlines", w których dziennikarze Radia ZET wykorzystują wiadomości z serwisów CNN przygotowywanych dla rozgłośni partnerskich.

"Na dzień dobry słuchacze dostają wszystko, czego rano najbardziej potrzebują: aktualne, wiarygodne i szybkie wiadomości, najczęściej cytowany w mediach wywiad Moniki Olejnik, prestiżowe serwisy przygotowywane razem z CNN, rozbudzającą muzykę oraz sporą dawkę dobrego humoru gwarantowaną przez Wojtka Jagielskiego" - mówi prezes Radia ZET Robert Kozyra.

Monika Olejnik, tak jak do tej pory, będzie zapraszać na 8.15 do studia Radia ZET najważniejsze postaci polskiej polityki. Znikają rozmowy o 15.05.

Oprócz tego Monika Olejnik w każdą niedzielę po godzinie 9 poprowadzi audycję "Siódmy dzień tygodnia", w której zaproszeni do studia Radia Zet politycy, reprezentujący różne opcje, będą dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach tygodnia.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy ramówka Radia Zet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl