SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy serwis internetowy dla alergików

Serwis dla alergików w zasobach portalu Onet.pl

Onet.pl stworzył specjalny serwis poświęcony alergiom. Alergie.onet.pl to kompendium wiedzy na temat alergii, sposobów jej zapobiegania i leczenia.

Choroby alergiczne są jednymi z najczęściej występujących schorzeń współczesnej cywilizacji. Ogromne znaczenie ma upowszechnienie wiedzy o skutecznych sposobach profilaktyki, jak i właściwego postępowania i leczenia dolegliwości alergicznych.

Nowy serwis Onet.pl jest przystępnie opracowanym źródłem informacji na temat alergii. Dział "O chorobie" w przystępny sposób prezentuje syntezę stanu współczesnej wiedzy o alergiach, jej przyczynach i rodzajach, a także mechanizmach działań alergenów. Dział "Leczenie" przybliża najnowszy stan wiedzy medycznej, włącznie z możliwością uzyskania wyjaśnień na temat rozpoznawania schorzeń, przeciwdziałania im, rodzajom badań oraz stosowanych terapii.

W dziale "ABC Alergika" można znaleźć praktyczne porady jak zmniejszyć ryzyko zachorowania, poznać zasady skutecznej profilaktyki, a także wskazówki ułatwiające chorym znoszenie codziennych niedogodności. Szczególnie warte polecenia są porady, jak radzić sobie z uczuleniami u dzieci. Uzupełnieniem informacji jest lista instytucji, ośrodków i gabinetów specjalizujących się w alergologii.

Partnerami merytorycznymi serwisu są wortale medyczne: MediWeb.pl oraz Apsik.pl.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy serwis internetowy dla alergików

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl