SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy tytuł na rynku wydawniczym

W maju 2006 roku ukaże się pierwszy numer czasopisma 'Laptop Magazyn'.

Będzie to obecnie jedyny magazyn na rynku wydawniczym, specjalizujący się wyłącznie w tematyce komputerów przenośnych.

- Doskonale znam rynek notebooków i palmtopów, ponieważ od 5 lat prowadzę pismo „Mobility” o mobilnych technologiach. „Laptop Magazyn” jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynku komputerów przenośnych, których popularność zwiększa się każdego roku. Spadkowi cen towarzyszy wzrost parametrów technicznych, pod względem których notebooki dorównują już tradycyjnym PC-tom. Laptop staje się dobrą alternatywą dla komputera stacjonarnego. Czytelnicy, w jednym medium, będą mogli znaleźć wszystkie informacje o notebookach, palmtopach i smartphonach, a także zapoznać się z nowościami na rynku akcesoriów i oprogramowania – powiedział Tomasz Cieślak, redaktor naczelny „Laptop Magazyn”.

Czasopismo skierowane jest do młodych osób uczących się lub studiujących, pracowników firm mających kontakt z nowoczesnymi technologiami, kadry menedżerskiej, przedstawicieli wolnych zawodów.

Będzie od nabycia w salonach prasowych na terenie całego kraju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy tytuł na rynku wydawniczym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl