SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy tytuł wydawnictwa "Forum"

Wydawnictwo Forum Sp.z o.o od 1 sierpnia 2006 roku jest właścicielem dwutygodnika jeździecko- motoryzacyjnego 'Konie i Rumaki'.

Dwutygodnik „Konie i Rumaki” skierowany jest do hobbystów i miłośników aktywnego wypoczynku.

„ Konie i Rumaki” poprowadzi dotychczasowa redakcja pod kierownictwem obecnego redaktora naczelnego Pana Jacka Świgonia. Wydawca planuje zintensyfikowanie działań promocyjnych skierowanych do właścicieli ośrodków jeździeckich, właścicieli stadnin, hodowców koni i producentów akcesoriów jeździeckich.
Zróżnicowane działania marketingowe będą miały na celu pozyskanie prenumeratorów.

Dwutygodnik „Konie i Rumaki” ukazuje się od 13 lat. Nakład wynosi 7 tys. egzemplarzy, od 1.09.2006 będzie kosztować 9,50 pln, cena strony redakcyjnej 3000 pln, cena okładki 4000 pln. Czasopismo „Konie i Rumaki” ukarze się po raz  300, jubileuszowe wydanie ukarze się 16 października w nakładzie 10 tys egzemplarzy i z podwojoną objętością.

Wydawnictwo Forum , jedno z największych wydawnictw czasopism branżowych na polskim rynku, jest polską częścią międzynarodowego holdingu wydawniczego Forum Media Group z kapitałem niemieckim. Spółka z siedzibą w Poznaniu, powstała w 1998 roku.
 Wydawnictwo równocześnie z rozwojem obszaru czasopism branżowych, podejmuje działania w kierunku poszerzenia oferty w zakresie czasopism hobbystycznych - podano w informacji przesłanej dla wortalu Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy tytuł wydawnictwa "Forum"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl