SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy wiceprezes Muratora

Tomasz Szakiel został powołany na wiceprezesa zarządu wydawnictwa Murator.

Tomasz Szakiel jest Dyrektorem Analiz Strategicznych Wydawnictwa Murator, w którym nadzoruje również rozwój projektu Murator Kredyty. W grupie ZPR S.A. jako pełnomocnik Zarządu czuwa nad poprawnością transakcji handlowych zawieranych między spółkami wchodzącymi w jej skład. Jest członkiem Zarządu Media Express – wydawcy „Super Expressu”.
Z Wydawnictwem związany od 10 lat. Przez krótki czas koordynował działania sprzedaży regionalnej, następnie powierzono mu zadania dotyczące analiz i planowania strategicznego. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywał od 1999 roku jako Koordynator ds. Analiz, Szef Działu Planowania Strategicznego, a w końcu Dyrektor Analiz Strategicznych firmy.
Jego najważniejszym osiągnięciem było wprowadzenie w Wydawnictwie systemu budżetowania i raportowania niezbędnego do sprawnego i efektywnego zarządzania firmą.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych o kierunku „Rachunkowość Finansowa i Zarządcza” w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu oraz Kanadyjskiego Instytutu Zarządzania.

Obecnie Zarząd Wydawnictwa Murator ma pięciu członków:
Agnieszka Anielska – Prezes Zarządu
Renata Krzewska – Wiceprezes Zarządu
Ewa P. Porębska - Wiceprezes Zarządu
Jacek Czynajtis - Wiceprezes Zarządu
Tomasz Szakiel - Wiceprezes Zarządu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy wiceprezes Muratora

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl