SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Od lutego „Aktivist” w nowej odsłonie

Darmowy miesięcznik „Aktivist” (Valkea Media) od numeru lutowego będzie się ukazywał w nowym layoucie i poszerzona zostanie jego zawartość. Odświeżeniu ulegnie również strona internetowa magazynu.

Wydanie lutowe „Aktivista” ukaże się na nowym papierze. Poszerzeniu ulegną sekcje poświęcone m.in. modzie i designowi, a informacje kulturalne zostaną wzbogacone o ciekawostki ze świata muzyki. Magazyn będzie prezentował młodych twórców oraz marki, na które warto zwrócić uwagę. Liftingowi poddany został również dział o wydarzeniach z Polski, a kalendarium imprez będzie wyróżnione innym rodzajem papieru. Autorką nowego layoutu jest architekt Magda Piwowar.

- Zmiana layoutu to odpowiedź na to, co aktualnie dzieje się w świecie projektowania graficznego. Dzięki nowemu layoutowi  magazyn zyskał bardziej nowoczesną, designerską formę - tłumaczy Sylwia Kawalerowicz, redaktor naczelna „Aktivista”.

Modyfikacjom ulegnie także strona internetowa aktivist.pl, gdzie będzie można znaleźć rozszerzenie treści z wydania papierowego. Witryna zostanie wyposażona w nową opcję odnajdowania wydarzeń po 3 poziomach selekcji: kategoria (koncerty, teatr, imprezy, festiwale, wystawy itp.), miasto oraz data wydarzenia. Na stronie umieszczona zostanie nowa zakładka „18+”, w której będą się pojawiać treści tylko dla użytkowników pełnoletnich. Witrynę uaktualniono również o kanał RSS.

Lutowy numer „Aktivista” będzie miał 56 stron. Magazyn zostanie wydany w nakładzie 120 tys. egzemplarzy i nadal pozostaje w bezpłatnej dystrybucji m.in. w klubach, sieciach kawiarni, w kinach.

Przypomnijmy, że z końcem listopada ub.r. wydawnictwo Valkea Media poinformowało o zakończeniu wydawania „Exklusiva” w formie drukowanej oraz połączeniu obydwu tytułów. Na decyzję wydawcy miała mieć wpływ niesatysfakcjonującą sprzedażą miesięcznika (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Od lutego „Aktivist” w nowej odsłonie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
:)
Nie pierwszy raz zmieniają layout, łączą się z Exklusivem i rozdzielają, żeby znowu wrócić do pierwotnej formy... Kompletny brak pomysłu na magazyn...
odpowiedź
User
gosc
ależ layout od tego jest, żeby go co jakiś czas zmieniać. Jak ubranie. Więc to tylko dobrze świadczy, że "nie pierwszy raz zmieniają layout"
odpowiedź