SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Odnowiony serwis wakacyjny

Portal Wakacje zmienił swoją szatę graficzną oraz poszerzył i zmodyfikował zawartość stron internetowych

Nowy serwis uruchomiono na początku lutego 2004 roku. Równolegle z wprowadzeniem nowej koncepcji graficznej wprowadzono także ergonomiczny system nawigacji, który umożliwi internautom szybkie i łatwe przeszukiwanie obszernej bazy ofert Portalu. Zawartością witryny zarządza autorski moduł CMS (content management system), który jest oparty na bazie SQL. System umożliwia automatyczną aktualizację danych wykorzystując możliwość synchronizacji informacji oraz zapewnia synchronizację danych w serwisie z systemami rezerwacji w biurach podróży.

Szybkość i łatwość poszukiwania informacji jest kwestią kluczową dla każdego internauty. W żadnym innym polskim serwisie turystycznym nie ma możliwości zapoznania się z tak dużą ilością oferty (pochodzących do ponad 90 biur podróży). Prezentowane oferty są odpowiednio usystematyzowane, pozwala to na łatwe wyszukiwanie oraz porównanie dodatkowych szczegółów. "Tworząc nową stronę mieliśmy na uwadze wygodę internautów, zmieniliśmy szatę graficzną, udoskonaliliśmy nawigację i wyszukiwanie, pozostawiając dotychczasowy, wysoko oceniany przez klientów charakter stron - powiedział Michał Kaczorowski".

Pod znanym adresem www.wakacje.pl można znaleźć również najświeższe informacje o firmie, poczytać wspomnienia z podróży, przejrzeć najnowsze numery czasopism turystycznych, wyrazić swoją opinię na forum turystycznym. Całość wydaje się udanym kompromisem między uszanowaniem przyzwyczajeń internautów, a nowymi możliwościami technicznymi.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odnowiony serwis wakacyjny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl