SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

1,2 mln widzów programu „Agent - Gwiazdy 4”. TVN liderem w 16-49

Czwarty sezon programu „Agent - Gwiazdy” oglądało średnio 1,19 mln widzów, tyle samo ile śledziło drugą edycję pokazywaną rok temu. TVN w czasie nadawania reality-show był drugi w rynku telewizyjnym w 4+ i pierwszy w 16-49. Wpływy z reklam wyniosły 21,11 mln zł.

Uczestnicy „Agent - Gwiazdy 4”; fot. Telewizja TVNArticle

Produkcja „Agent - Gwiazdy” na antenie TVN pokazywana była w środy o godz. 21.30, w okresie od 27 lutego do 22 maja br. Średnia widownia premierowych odcinków reality-show wyniosła 1,19 mln osób, co przełożyło się na 8,98 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 13,74 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 11,24 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Największą widownię przyciągnął odcinek formatu z 3 kwietnia, który śledziło średnio 1,45 mln widzów.

Widownia programu, w porównaniu do pokazywanej w analogicznym okresie rok wcześniej drugiej edycji, utrzymała się na stałym poziomie. Wówczas produkcję oglądało średnio też 1,19 mln osób, a jej udział wynosił 8,90 proc. w 4+, 13,43 proc. w 16-49 i 10,99 proc. w 16-59.

TVN w paśmie nadawania reality-show „Agent - Gwiazdy” zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem była TVP2 z udziałem na poziomie 15,97 proc., nadająca w tym czasie gł. „Na sygnale”. Trzecia była TVP1 (7,93 proc.; różne audycje, w tym mecze piłki nożnej), a tzw. „wielką czwórkę” uzupełnia Polsat (7,62 proc.; gł. „All together now”, filmy fabularne i „Ślad”).

Wśród widzów w grupie 16-59 TVN również był drugi, ale w grupie 16-49 stacja była liderem rynku.

Wpływy z reklam pokazanych przy premierowych odcinkach właśnie zakończonego sezonu produkcji wyniosły 21,11 mln zł, podczas gdy rok temu było to 20,26 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów).

„Agent - Gwiazdy” to reaktywowana wersja pierwszego reality-show w Polsce, który TVN nadawał w 2000 roku. W programie występuje 14 gwiazd, które wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego „Agenta”, psującego im szyki.

W czwartej serii „Agenta” udział brali: Rafał Jonkisz, Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Mariola Gołota, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Damian Kordas, Misiek Koterski i Wiktor Mrozik.

Zwycięzcą „Agent - Gwiazdy 4” został Damian Kordas, a w rolę agenta wcieliła się Maria Sadowska.

Prowadzącą ponownie była Kinga Rusin. Najnowsza część programu rozgrywała się na Wyspach Kanaryjskich.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 9,38 proc.

Dołącz do dyskusji: 1,2 mln widzów programu „Agent - Gwiazdy 4”. TVN liderem w 16-49

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
iksiński
Formuła tego programu się wyvzerpała...
odpowiedź
User
Pio 1985
Tylko 1,2 mln widzów i pomimo tego pozycja wicelidera rynku. To pokazuje, że w tym paśmie niestety nie ma nic ciekawego do obejrzenia.
odpowiedź
User
czytelnik
Kazać producentom obejrzeć edycję Belgijską, wyrzucić Kingę Rusin i znaleźć naturalnych, zwyczajnych uczestników. To takie proste, żeby odświeżyć format i wykorzystać jego potencjał, który tak skutecznie co roku marnowany jest przez TVN.
odpowiedź