SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

1,1 mln widzów „Rodzinki.pl”. TVP2 zajmuje trzecie miejsce w rynku

Dziesiąty sezon „Rodzinki.pl” ogląda średnio 1,12 mln osób. W porównaniu do analogicznego okresu ub.r. widownia serialu niemal się nie zmieniła. TVP2 w paśmie jego emisji zajmuje trzecie miejsce w rynku w grupie 4+ i drugie w 16-49.

Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków 10. edycji serialu „Rodzika.pl” (pokazanych do 17 marca br.) wyniosła 1,12 mln widzów, co przełożyło się na 8,17 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 11,12 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 10,06 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Serial oglądać można w piątki o godz. 21.45, począwszy od 3 marca br.

Najwięcej widzów zgromadził trzeci odcinek, który zainteresował 1,15 mln osób.

Oglądalność odcinek po odcinku

W porównaniu do wiosny ub.r. widownia serialu niemal się nie zmieniła. Ósmą edycję „Rodzinki.pl” po trzech odcinkach śledziło średnio 1,14 mln osób przy udziałach na poziomie 7,92 proc. w 4+ oraz 10,95 proc. w 16-49.

Dwójka w czasie emisji serialu zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym wśród tzw. „wielkiej czwórki”. W tym paśmie liderem jest Polsat, nadający wówczas talent-show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i początek filmów fabularnych, co daje mu 16,76 proc. udziału. Drugi był TVN (filmy; 9,45 proc.), a czwarta - TVP1 (również pasmo filmowe; 6,80 proc.). Z kolei w grupach wiekowych 16-49 i 16-59 liderem jest już jednak TVN, a Dwójka zajmuje odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Oglądalność konkurencji w czasie emisji serialu

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w lutym br. wyniósł 8,30 proc.

Dołącz do dyskusji: 1,1 mln widzów „Rodzinki.pl”. TVP2 zajmuje trzecie miejsce w rynku

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja
Niby ten serial wyłamuje się z konwencji narzuconej przez kilka osób robiących dłuższe seriale w Polsce dla głównych stacji, niby odpowiada trochę na to zapotrzebowanie kompletnie w Polsce niewykorzystywane a w wielu krajach małych dużych bogatych,biednych jak najbardziej, ale obecne odcinki bardzo dziwne,coraz dziwniej się mi to ogląda,no i coby nie mówić,choć tu pewnie rózne zdania będą,na kanale dla dzieci,familijnym,czy dz.st czy dz.mł chyba ich nie dałoby się puścić;co do starszych odcinków jedne tak,drugie nie;jakby je przystosować...NO wiem,że nie w tej kategorii nie po to on jest robiony,poza tym można go nadać o każdej porze i jest dla każdego,rodzin takoż.Na pewno jest inny od tego co leci, wiem,że ten czy ów powie, że nie widzi różnicy, ale i ten kto wie o co chodzi w temacie i z innych powodów ją na pewno widzi, niemniej...jw. mOże naprawdę powinny na kilka lat odpuścić nim nakręcą kolejny sezon,a może nie,albo uznali,ż e nie mają wyjscia,póki jest zapotrzebowanie i kasa...nienowy to dylemat.
odpowiedź
User
mhm
W ogóle co to za patologia tam jest pokazywana. W butach chodzą cały dzień, po łóżkach, po kanapach, po stole, rzucają się jedzeniem, dzieciak cały dzień chodzi w czapce, facetka 2 lata była w ciąży, matka mordę wydziera jak opętana, każdy sobie wchodzi do domu jak do siebie i kiedy chce no i 1 WC w takim domu
odpowiedź
User
maniek
W ogóle co to za patologia tam jest pokazywana. W butach chodzą cały dzień, po łóżkach, po kanapach, po stole, rzucają się jedzeniem, dzieciak cały dzień chodzi w czapce, facetka 2 lata była w ciąży, matka mordę wydziera jak opętana, każdy sobie wchodzi do domu jak do siebie i kiedy chce no i 1 WC w takim domu

Kożuchowska namiętnie odkurza w szpilkach.
odpowiedź