SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ogólnopolska Konferencja "PR w samorządzie"

I Ogólnopolska Konferencja pod nazwą "Public relations w samorządzie"

Pod patronatem Lubeskiej Fundacji Rozwoju 24 i 25 czerwca Br. odbędzie się w Kraśniku I Ogólnopolska Konferencja pod nazwą "Public relations w samorządzie".
Celem Konferencji jest upowszechnienie wśród samorządowców wiedzy na temat public relations oraz możliwości wykorzystania technik PRowskich w komunikowaniu się urzędów instytucji samorządowych z mieszkańcami oraz mediami. Udział w Konferencji wezmą burmistrzowie i prezydenci miast z całego kraju oraz osoby odpowiedzialne za kształtowanie wizerunku instytucji samorządowych.

Organizatorem Konferencji jest Związek Miast Polskich, Urząd Miejski w Kraśniku, Zakład Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Patronat medialny nad imprezą objęła TVP Lublin, portal WirtualneMedia.pl oraz "Gazeta Samorządu i Administracji".

W gronie autorów prezentacji znaleźli się m.in. Rafał Czechowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Dariusz Tworzydło, prof. WSIiZ i animator rzeszowskiego Kongresu PR, Sławomir Pawlak, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia PR, Marek Skała, dyrektor Megalit Instytut Szkoleń.

Kraśnicka Konferencja potrwa dwa dni. W ramach proponowanych wykładów i szkoleń zaprezentowane zostaną podstawowe informacje na temat: public relations w kontekście "branżowym" (samorząd), najważniejszych sposobów i techniki kształtowania wizerunku, metod rozwiązywania sytuacji kryzysowych w samorządzie, przygotowania informacji dla mediów, media relations w kontekście obowiązujących przepisów prawnych, umiejętności prezentacji przed kamerą (szkolenie z tzw. zakresu mowy gestów i ciała).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ogólnopolska Konferencja "PR w samorządzie"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl