SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ogromne zainteresowanie akcją TVN reklama za złotówkę dla małych i średnich firm. Dodatkowa pula pakietów

W związku z ogromnym zainteresowaniem akcją "TVN Pomagajmy sobie", nadawca zdecydował o przekazaniu małym firmom kolejnych 500 pakietów reklamowych. Za symboliczną złotówkę przedsiębiorcy mogą zareklamować się w kanałach Grupy TVN Discovery.

Article

W ramach projektu „TVN Pomagajmy sobie”, TVN Discovery Polska przekaże na wsparcie dla małych i średnich firm świadczenia reklamowe o łącznej wartości do 6 milionów złotych. Akcja promocyjna obejmie emisję spotów w kanałach telewizyjnych oraz kanałach online TVN Discovery.

Każdy przedsiębiorca w ramach akcji może otrzymać kampanię o maksymalnej wartości 5 tys. zł cennikowo do wykorzystania w online z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów z emisją na antenie telewizyjnej w kanale tematycznym Grupy TVN Discovery, dopasowanym do branży przedsiębiorcy.

Końcowy koszt kampanii to symboliczna złotówka.

Dodatkowe pakiety reklam w akcji TVN Discovery Polska

W tym tygodniu nadawca rozszerzył zakres wsparcia przedsiębiorców o dodatkowe 500 pakietów reklamowych. Łącznie z możliwości reklamowania swojej oferty za pośrednictwem TVN Discovery Polska skorzysta 1000 firm z całej Polski. 

- Akcja specjalna „TVN Pomagajmy sobie" powstała by wesprzeć małe polskie firmy w bardzo trudnym czasie. Jako firma medialna zaoferowaliśmy nasz najcenniejszy zasób – czas reklamowy w kanałach telewizyjnych i platformach online, który można było nabyć za symboliczną złotówkę. Odpowiedź na akcję była natychmiastowa i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Byliśmy zaskoczeni nie tylko ilością zgłoszeń, ale także ich jakością. Spoty, które w ramach akcji do nas wysłano, są przygotowane profesjonalnie, na najwyższym poziomie. To wszystko sprawiło, że postanowiliśmy zwiększyć pulę pakietów do 1000, aby z naszej pomocy mogło skorzystać jak najwięcej przedsiębiorców. Pozytywny odbiór akcji dał nam także poczucie satysfakcji oraz utwierdził w przekonaniu, że w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, to działanie razem, wspieranie się i solidarność jest bezcenną wartością - komentuje Tomasz Marszałł, dyrektor departamentu marketingu i komunikacji w TVN Discovery Polska.

Reklamy za złotówkę w TVN Discovery Polska - zasady udziału

Aby zgłosić się do akcji, należy wypełnić formularz na stronie TVN. Po poprawnym zweryfikowaniu firmy pod kątem wymaganych warunków nadawca wyśle link z dostępem do programu, w którym przedsiębiorca będzie mógł samodzielnie zaplanować kampanię z geolokalizacją.

Zbieranie zgłoszeń trwa do 10 maja 2020 roku lub do wyczerpania puli pakietów dla firm. Realizacja wszystkich kampanii online oraz TV będzie realizowana w terminie 27 kwietnia - 31 maja 2020 roku.

Ilość pakietów reklamowych jest ograniczona - otrzyma je 1000 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji.

O przyznaniu pakietu dla przedsiębiorcy decyduje kolejność zgłoszeń, poprawność ich weryfikacji oraz rejestracja zleceń emisji kampanii.

Dołącz do dyskusji: Ogromne zainteresowanie akcją TVN reklama za złotówkę dla małych i średnich firm. Dodatkowa pula pakietów

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pisior
Świetna akcja!
odpowiedź
User
Krasnolud
Sam jestem ciekaw tych reklam- może wreszcie coś innego niż banki, środki na potencje i biegunkę.
odpowiedź
User
Tłok
Oni zawsze sobie pomagali. Tylko sobie.
odpowiedź