SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Okładka „Samego zdrowia” z Marceliną Zawadzką bez retuszu

Od 9 stycznia br. na rynku dostępny jest pierwszy numer magazynu „Samo zdrowie”. Na okładce pojawiła się prezenterka Marcelina Zawadzka, zdjęcie przygotowano bez retuszu. To drugie wydanie po relanchu magazynu, zgodnie ze strategią wydawnictwa pod hasłem #bezpresji #bezretuszu.

Article

Styczniowe wydanie pisma dostępne jest w dwóch wersjach: bez dodatku - w regularnej cenie 6,99 zł; oraz w wersji z książeczką „Happy Food”, która zawiera 25 przepisów „Przez żołądek do szczęścia” - w cenie 7,99 zł.

Tematem miesiąca są alergie pokarmowe, a redakcja radzi, jak sobie z nimi radzić. W numerze przygotowano rozmowy m.in. z trenerką fitness Katarzyną Bigos, dietetyczką Katarzyną Błażejewską-Stuhr oraz doktor Anią – farmaceutką, czyli Anną Makowską.

Okładka ze zdjęciem Marceliny Zawadzkiej została przygotowana bez retuszu, ponieważ jak uzasadnia Agnieszka Wierzbicka, redaktor naczelna pisma, celem jest „promowanie autentyczności, naturalności, życzliwości w myśleniu o człowieku i akceptacji siebie”.

- Świadomie podjęliśmy decyzje o informowaniu czytelników o tym, ze prezentowane przez nas zdjęcia nie są poddane obróbce graficznej. Dążymy do pokazywania znanych osób bez retuszu nie tylko na okładce, ale i w magazynie. Naszą misją jest pokazywanie świata w jego naturalnych barwach - przekonuje Agnieszka Wierzbicka, szefowa „Samo zdrowie”.
 
Aktywności wspierają działania promocyjne w punktach sprzedaży, social media, tytułach i serwisach własnych wydawnictwa Burda Media Polska.

Nowy numer jest dostępny w sprzedaży od 9 stycznia br.

Relaunch pisma

Magazyn zyskał odświeżoną makietę, nowe rubryki, przejrzysty układ działów i nowoczesną typografię przy okazji wydania listopadowo-grudniowego. Dla czytelników przygotowano sześć nowych sekcji tematycznych, które łączą holistyczne podejście do życia: „Bądź zdrowa”, „Żyj naturalnie”, „Jedz mądrze”, „Jesteś́ piękna”, „Ćwicz z radością” i „Zaopiekuj się̨ sobą̨”.

Dodatkowo w każdym wydaniu czytelnicy znajdą szczegółowe informacje na temat konkretnych problemów zdrowotnych. Od tego wydania na łamach „Samego zdrowia” pojawi się jeszcze więcej ekspertów, m.in. Anna Makowska, Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz Celestyna Osiak.

Cena pozostaje bez zmian i wynosi 6,99 zł. Wydawca nie podaje nakładu pisma.

Dołącz do dyskusji: Okładka „Samego zdrowia” z Marceliną Zawadzką bez retuszu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
qwerty
A kiedy będzie "bez tapety". Wiadomo jak specjaliści wymalują, zrobią co trzeba to nawet brzydula będzie wyglądać ładnie.
odpowiedź
User
Wydawnictwo / Samo Zdrowie
A kiedy będzie "bez tapety". Wiadomo jak specjaliści wymalują, zrobią co trzeba to nawet brzydula będzie wyglądać ładnie.

A to dość ambitny cel, ale całkiem możliwe, że podejmiemy wyzwanie :-) Dobry pomysł!
odpowiedź