SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

One-2-One Mobile Ideas GmbH

Polska spółka One-2-One, specjalizująca się w usługach dodanych w telefonii komórkowej, przeznaczonych przede wszystkim dla radia, prasy i telewizji, otworzyła swoją siedzibę w stolicy Niemiec

22 listopada w Berlinie zarejestrowana została spółka One-2-One Mobile Ideas GmbH, w której One-2-One jest większościowym udziałowcem.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozszerzenia działalności na rynku zagranicznym, One-2-One utworzyło spółkę zależną w Niemczech pod marką One-2-One Mobile Ideas GmbH. Polska firma objęła w niej 64% udziałów.  Pozostałymi udziałowcami są inwestorzy niemieccy, którzy wcześniej uczestniczyli w rozwoju projektu. Prezesem Zarządu spółki niemieckiej z ramienia One-2-One został Piotr Długiewicz, a jej dyrektorem zarządzającym Filiz Gövercin.

One-2-One, jako jedna z pierwszych polskich firm, specjalizujących się w usługach mobilnych zaoferowała swoje narzędzia na rynkach zagranicznych. Strategicznym kierunkiem rozwoju działalności firmy określone zostały Niemcy. Rozwiązania One-2-One wykorzystuje już 5 niemieckich rozgłośni radiowych.

Obecne plany rozwojowe dotyczące One-2-One w Niemczech są znacząco szersze niż w początkowym okresie współpracy operacyjnej z CreateK Consulting. Obejmują nie tylko koncentrację na rynku radiowym, lecz także wdrażanie innych zaawansowanych produktów i usług na rynku niemieckojęzycznym. 

"Uważamy, że stała obecność na konkurencyjnym rynku zagranicznym będzie miała pozytywny wpływ na naszą działalność w Polsce, gdyż obserwacje i doświadczenia wyniesione z zachodniej Europy zaowocują też nowymi rozwiązaniami na rynku lokalnym" - powiedział Tomasz Długiewicz, prezes spółki One-2-One.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: One-2-One Mobile Ideas GmbH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl