SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Onet, „Newsweek” i „Forbes” ze wspólnym wieczorem wyborczym i porankiem powyborczym. Wśród gospodarzy Grass, Lis i Broniatowski

Portal Onet.pl oraz magazyny „Newsweek” i „Forbes” (wszystkie należą do Grupy Onet-RASP) w niedzielę razem zorganizują wieczór wyborczy, a w poniedziałek rano wyemitują kolejny program podsumowujący wybory. Prowadzącymi będą Łukasz Grass, Tomasz Lis, Michał Broniatowski, Marzena Suchan i Bartłomiej Paturej.

Shutterstock.com Article

Wspólny wieczór wyborczy redakcji Grupy Onet-RASP będzie składał się z kilku pasm. O godz. 20:40 ruszy program Onetu prowadzony przez Łukasza Grassa (byłego dziennikarza m.in. TVN24 i TOK FM). Będzie on łączył się z dziennikarzami portalu obecnymi w sztabach wyborczych PiS, PO, Zjednoczonej Lewicy i Kukiz’15, skąd na żywo pokazane zostaną wystąpienia polityków i wywiady z nimi. Ponadto Grass będzie rozmawiał z komentatorami z BBC, CNN i Europarl.TV.

Na godz. 21:30 zaplanowano rozmowę w drugim studiu Onetu, gdzie z publicystami ekonomicznymi będzie dyskutował Michał Broniatowski, redaktor naczelny polskiej edycji „Forbesa”. Natomiast o godz. 22:00 zacznie się program z komentarzami powyborczymi „Newsweeka”, który poprowadzi Tomasz Lis. Jego gośćmi będą publicyści i dziennikarze tego tygodnika: Cezary Michalski, Aleksandra Pawlicka, Rafał Kalukin i Michał Krzymowski.

Z kolei w poniedziałek o godz. 9:00 na Onecie zacznie się poranny program powyboryczy, który ze studiów portalu na ul. Hożej i Domaniewskiej poprowadzą Marzena Suchan i Bartłomiej Paturej. Ich gośćmi będą dziennikarze (m.in. z redakcji Grupy Onet-RASP) oraz politycy i politolodzy. Głos zabiorą także publicyści z zagranicy: żywo korespondenci „Die Welt” i CNN oraz Jan Cieński z „Politico”.

W ostatnich tygodniach dziennik „Fakt” i jego portal Fakt24.pl zorganizowały trzy debaty przedwyborcze, a w czwartek wieczorem debatę w swoim serwisie internetowym przeprowadził „Newsweek”.

W sierpniu br. portal Onet.pl zanotował 15,12 mln użytkowników i 2,71 mld odsłon, jego strona główna - 10,71 mln użytkowników i 717,7 mln odsłon, a sekcja Informacje i Publicystyka - 9,07 mln użytkowników i 365,3 mln odsłon (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz pełne wyniki serwisów tematycznych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Onet, „Newsweek” i „Forbes” ze wspólnym wieczorem wyborczym i porankiem powyborczym. Wśród gospodarzy Grass, Lis i Broniatowski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl