SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Onet Rano zmienia formułę, rozmowy online z gośćmi ze stacjonarnego studia

W związku z zagrożeniem koronawirusem w Polsce i zaleceniami, by ograniczać kontakt bezpośredni, Onet (Ringier Axel Springer Polska) zdecydował o czasowej zmianie formuły programu Onet Rano. Prowadzący będzie rozmawiać z gośćmi poprzez połączenia online ze stacjonarnego studia.

Program Onet Rano jest nadawany codziennie od godziny 7.55. Gospodarz prowadzi go z mobilnego studia – samochodu Volvo, rozmawiając z zaproszonymi gościem, który co kilkanaście minut zmienia się z inną osobą.

W związku z epidemią koronawirusa i zaleceniami, by – o ile to tylko możliwe – pozostać w domu i ograniczyć kontakty bezpośrednie, Onet zdecydował się na czasową rezygnację z tej formuły. Dyskusje będą się teraz odbywać za pośrednictwem łączeń wideo, a program będzie w całości realizowany ze stacjonarnego studia przy Domaniewskiej.

Codziennie mają być też poruszane tematy związane z bieżącą sytuacją - pokazywane będą materiały dotyczące kwarantanny, zaleceń lekarzy, ekspert będzie odpowiadać na najczęściej zadawane pytania widzów. Natomiast reporterzy Onet Rano będą na bieżąco relacjonować najważniejsze wydarzenia z kraju.
 
Bez zmian audycję poprowadzą (wymiennie): Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Odeta Moro, Iwona Kutyna, Tomasz Sekielski, Piotr Kędzierski. Od 18 marca grono gospodarzy programu powiększy się o Beatę Tadlę.

Zmiany w „Onet Rano” po świątecznej przerwie

Wraz ze startem programu „Onet Rano” po świątecznej przerwie wprowadzono zmiany: zmieniono oprawę – identyfikacja wizualna pozostała taka sama (kolory Onetu to biały, żółty i czarny), ale pojawiły się nowe zdjęcia i grafiki z prowadzącymi.

Wcześniej prowadzący poruszali się po ulicach Warszawy samochodem marki Lexus, teraz będą jeździć Volvo i ruszać nie z okolic ulicy Marszałkowskiej i Hożej, ale z ulicy Domaniewskiej - ma to związek ze zmianą siedziby studia wideo Ringier Axel Springer Polska.

Jedno wydanie programu prowadzi zwykle dwóch dziennikarzy: jeden w samochodzie, a drugą część - studyjną „Onet Wiem” moderuje druga osoba.

„Onet Rano” jest nadawany od jesieni 2016 roku. Ringier Axel Springer Polska podaje, że w ub.r. średnia liczba odtworzeń odcinka programu wzrosła rok do roku o 8 proc. do 1,3 mln, a przeciętny czas odtworzeń na VOD wynosi ponad 23,5 minuty.

 

Według badania Gemius/PBI w styczniu br. wszystkie strony i aplikacje internetowe Ringier Axel Springer Polska zanotowały 21,26 mln użytkowników, 2,27 mld odsłon oraz 21 minut i 55 sekund średniego czasu korzystania przez odwiedzającego w ciągu doby, a sam portal Onet.pl - 17,29 mln użytkowników, 1,57 mld odsłon oraz 23 minuty i 41 sekund przeciętnego dobowego czasu korzystania.

Natomiast na stronie głównej portalu 12,62 mln internautów wygenerowało 493,8 mln odsłon oraz spędziło w ciągu miesiąca średnio 60 minut i 29 sekund.

Dołącz do dyskusji: Onet Rano zmienia formułę, rozmowy online z gośćmi ze stacjonarnego studia

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Torm
Chciałbym poznać w końcu osobę, która to świadomie ogląda 😃
odpowiedź
User
Lanora
Dzień dobry.

Mam na imię Lanora. Jestem specjalistą w publikowaniu artykułów na różnych stronach internetowych.

Czy Pan/Pani byłaby zainteresowany (a) wzajemną i korzystną współpracę? Przed tym jak rozpocząć, proszę wypełnić kwestionariusz, który pomoże wyjaśnić wszystkie szczegóły współpracy: https://bit.ly/2IEXJH8

Kwestionariusz nie jest długi, nie zajmuje więcej niż 3 minuty. Wszystkie odpowiedzi będą korzystni, żeby przyspieszyć naszą współpracę i wszystko wyjaśnić.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi i mam nadzieję na długą i owocną współpracę.

Jeśli Pan/Pani ma pytania dotyczące kwestionariusza lub czegoś innego, jestem gotowa pomóc w każdej sytuacji.

Z poważaniem,

Lanora
odpowiedź