SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Onetowe programy Kuźniara, Węglarczyka i Jachimka w Zoom TV

W najbliższy wtorek, 25 października br. o godz. 20.10 na MUX-8 zadebiutuje stacja Zoom TV. W dniu premiery kanał wyemituje m.in. magazyn reporterów „Bliżej!” oraz dwa pierwsze odcinki programu „Obywatel Kuźniar”, który można oglądać na co dzień w Onecie. Resztę wieczoru wypełnią filmy fabularne.

Article

Magazyn reporterów „Bliżej!” to jedna ze sztandarowych propozycji Zoom TV. Jest to lokalny magazyn interwencyjny. Prowadzący Elżbieta Grzeszczuk-Chętko i Dariusz Milejczak prezentują sprawy o charakterze społecznym, obyczajowym i śledczym. Dziennikarze reagują na aktualne wydarzenia i problemy z całej Polski. Przybliżają historie zwykłych ludzi, zmagających się z kłopotami. Program w całości tworzony jest przez telewizje lokalne - poznańską WTK oraz łódzką Toya TV. Pierwszy odcinek programu pokazany zostanie w dniu startu Zoom TV, kolejne odcinki premierowe emitowane będą w środy i czwartki o godz. 21.10.

Z okazji startu Zoom TV 25 października br. o godzinie 21.05 pokazane zostaną dwa pierwsze odcinki programu „Obywatel Kuźniar”, emitowanego na co dzień w Onecie. Jarosław Kuźniar wraz z zaproszonymi gośćmi wsiada do samochodu i rusza ulicami miasta. Podczas przejażdżki prowadzący i jego rozmówcy komentują bieżące wydarzenia. Ich rozmowy dotyczą nie tylko polityki, lecz także aktualnych zjawisk społecznych, wydarzeń sportowych i kulturalnych. W mobilnym studiu zagościli m.in. Zbigniew Hołdys, Tomasz Lis, Michał Żebrowski i Agnieszka Chylińska.

W regularnej ramówce Zoom TV premierowe odcinki programu „Obywatel Kuźniar” emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 (powtórki o 6, 12 i 0.55). Jarosław Kuźniar będzie pojawiał się na antenie Zoom TV także w niedziele. o godz. 17.00 będzie można obejrzeć program „Obywatel Kuźniar Extra”. Specjalne wydanie zaprezentuje najciekawsze momenty programu „Obywatel Kuźniar”.

Kolejna produkcja Onetu, którą będzie można oglądać w Zoom TV to „Subiektywny” Bartosza Węglarczyka. Premierowe odcinki programu będą nadawane w piątki o godz. 19.00. W programie Węglarczyka dziennikarze, politycy i eksperci komentują najważniejsze wydarzenia społeczne oraz polityczne.

Następna propozycja znana z Onetu to „Świat według Jachimka”. Premierowe odcinki będzie można obejrzeć w Zoom TV w czwartki o godz. 19.00. Jachimek w swoim programie w humorystyczny sposób komentuje wydarzenia mijającego tygodnia.

Oprócz wspomnianego magazynu reporterów „Bliżej!”, na antenie Zoom TV będzie można obejrzeć dwa inne autorskie programy lokalne. Będą to: „We love Poland” oraz „Tajemniczy Dolny Śląsk”. Odcinki premierowe magazynu „We love Poland” nadawane będą w środy o 19.45. W programie pokazywane będą nietypowe, mało znane miejsca oraz ich największe atrakcje. Nad produkcją programu odpowiada partner kanału Zoom TV - telewizja Sfera TV z Rudy Śląskiej, jednak materiały tworzone będą przez lokalnych nadawców z całej Polski.

Kolejna lokalna propozycja to „Tajemniczy Dolny Śląsk” - odcinki premierowe pokazywane będą w czwartki o 19.15. Program przedstawiać będzie tajemnice regionu, m.in. średniowieczne zamki, w których straszy, owiane legendami barokowe pałace czy ukryte labirynty krasowych jaskiń ze szczątkami prehistorycznych zwierząt. Program realizowany będzie dla Zoom TV przez telewizję Sfera TV z Rudy Śląskiej, a poprowadzi go Marcin Bradke.

Na antenie Zoom TV znajdzie się także kilka seriali. Pierwszy z nich to turecki serial „Ezel” - odcinki premierowe w soboty i niedziele o 18.00. Jest to jeden z najbardziej znanych tureckich seriali ostatnich lat, łączący telenowelę z historią kryminalną. Po odbyciu służby wojskowej Ömer Uçar powraca w rodzinne strony i planuje ślub z Eyşan. Jednak jego przyjaciele wraz z narzeczoną planują spisek - chcą go wrobić w kradzież pieniędzy i morderstwo. Zdradzony przez najbliższych, Ömer trafia na osiem lat do więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Tam rodzi się w nim pragnienie zemsty za krzywdy, jakich doznał. Pozoruje własną śmierć i poddaje się operacji plastycznej - w ten sposób zapewnia sobie anonimowość pośród tych, którzy kiedyś byli mu bliscy. Powraca jako Ezel Bayraktar i chce dokonać odwetu.

Kolejna serialowa propozycja Zoom TV to serial „Zabójcy” (odcinki premierowe we wtorki o 20.00 od 1 listopada br.). Ten skandynawski serial kryminalny opowiada o dwójce ludzi specjalizujących się w ściganiu seryjnych morderców. Seria składa się z sześciu dziewięćdziesięciominutowych odcinków.

W Zoom TV będzie można także obejrzeć serial BBC „Muszkieterowie” (odcinki premierowe w niedziele o 15.00). Jest to współczesna realizacja klasycznej historii znanej z powieści Aleksandra Dumasa „D’Atagnan i trzej muszkieterowie”.

Na antenie Zoom TV zobaczymy także seriale animowane, m.in. „Król Maciuś I”, familijny „Pippi Langstrumpf” oraz obyczajowe: „Wiedźmy” i „Szeptunka”.

Zoom TV to pierwsza stacja, która zostanie uruchomiona w ramach ósmego multipleksu telewizji naziemnej MUX-8. Do końca roku uruchomione zostaną kolejne trzy nowe kanały: Nowa TV, Metro TV oraz WP. Wciąż nie wiadomo, kiedy swoje trzy kanały umieści na nowym multipleksie Telewizja Polska.

Kanał Zoom TV należy do Cable Television Networks & Partners - spółki stworzonej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej i Kino Polska TV. Kanał wystartuje 25 października br. podczas 43. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2016 w Łodzi. Stacja trafi też do operatorów kablowych i satelitarnych.

Dołącz do dyskusji: Onetowe programy Kuźniara, Węglarczyka i Jachimka w Zoom TV

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Emil
Nie ma to jak na podstawie dostępnej normalnie ramówki na pierwsze dni robić newsa z dopiskiem "dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl" we wstępie. Próba dowartościowania się?
odpowiedź
User
marketer
ale jaja ;)
odpowiedź
User
Marcin
Jestem z Rudy Śląskiej , nie mam dostępu do Sfera TV ale cieszy mnie że jej programy zobaczę na antenie ZOOM TV. Minusem jest Kuźniar, ta osoba działa na mnie jak i na większość osób jak płachta na byka, psują sobie nim tylko reputację której tak bardzo potrzebują na starcie. Mam nadzieję że nie wpadną na pomysł dodania programu Lisa. Ramówka pewbo będzie lepsza od grudnia jak MUX 8 obejmie 90 % zasięgu w Polsce bo poki co jest dostępna w paru większych miastach.
odpowiedź