SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Optymistyczny bilans 2002 roku Wakacje.pl

W wynikach finansowych 2002 roku serwis turystyczny Wakacje.pl wysunął się na pierwsze miejsce sprzedając usługi o wartości 3,5 mln. złotych

W wynikach finansowych 2002 roku serwis turystyczny Wakacje.pl wysunął się na pierwsze miejsce sprzedając usługi o wartości 3,5 mln. złotych. W bieżącym roku plany finansowe firmy ostrożnie przewidują wzrost sprzedaży o 75%, czyli do poziomu 6 mln. złotych.

80 % obrotów spółki stanowiły czartery, a pozostałą część sprzedaż wycieczek autokarowych oraz dojazd własny. Największe nasilenie sprzedaży zanotowano w maju, czerwcu i lipcu. Klienci najczęściej wyjeżdżali na wyspy greckie, do Egiptu, Turcji, Tunezji oraz na Dominikanę.

Miniony rok był czwartym rokiem istnienia portalu Wakacje.pl. Dynamiczny rozwój firmy jest wynikiem prowadzonej przez zarząd ostrożnej polityki finansowej unikającej nadmiernych inwestycji i umiejętnej współpracy z podwykonawcami. Wakacje.pl są firmą, która uniknęła przesądnego entuzjazmu związanego z rozwojem w Polsce usług on-line i nigdy nie poniosła strat finansowych. Rozwój portalu ma charakter stopniowy i trwały, o czym świadczy wzrastająca z roku na rok sprzedaż i systematycznie rosnące zyski ( 93 tys. PLN brutto - trzykrotny wzrost w stosunku do minionego roku). Spółka od początku istnienia nie była dofinansowana przez żaden podmiot zewnętrzny.

Tajemnicą sukcesu firmy jest dogłębne zrozumienie preferencji użytkowników i ich oczekiwań. Wakacje.pl to dzieło w 100 % "ludzi internetu", jakimi są Prezes - Michał Kaczorowski oraz Dyrektor Finansowy - Mariusz Panek.

Jak podaje Mariusz Panek - Dyrektor Finansowy Wakacje.pl klienci mają bardzo duże zaufanie do zakupu ofert w naszym Portalu, czego efektem jest optymistyczny fakt, że 90 % klientów korzysta z usług Wakacje.pl ponownie. W związku z tym przewidujemy dalszy stabilny rozwój oparty na preferencjach użytkowników. Atutami naszego portalu pozostanie cały czas obsługi: szeroki wybór, wygoda i atrakcyjna oferta dostosowana do preferencji klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Optymistyczny bilans 2002 roku Wakacje.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl