SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange dla Firm z nową ofertą: pakiety Biz i Multipaki

W Orange dla Firm została wprowadzona nowa oferta, oparta na czterech planach taryfowych Biz i siedmiu Multipakach zawierających dodatkowe usługi i rabaty.

Orange dla Firm z nową ofertą: pakiety Biz i Multipaki

Nowe plany taryfowe w Orange dla Firm to Biz 40, Biz 60, Biz 90 i Biz 125. Nominalny abonament obowiązuje nowych klientów, a ci przenoszący numer lub przedłużający umowę dostają 5 zł zniżki. Natomiast klienci korzystający z Orange Open dla Firm płacą o 12 zł mniej.

Wszystkie taryfy Biz obejmują nielimitowane rozmowy w Orange i na numery stacjonarne. W Biz 60, Biz 90 i Biz 125 nielimitowane są także rozmowy do innych sieci komórkowych oraz SMS-y i MMS-y, a w Biz 90 i Biz 125 - połączenia międzynarodowe w obrębie Unii Europejskiej.

W każdym planie pakiet do 10 MB internetu mobilnego kosztuje 5 zł netto, od 10 MB do 1,5 GB - 15 zł, a powyżej 1,5 GB - 20 zł. Dodatkowo oferowane są telefony.

Taryfy Biz dostępne są też bez telefonów. Klienci takich wariantów otrzymują za to rabat na abonament obowiązujący przez cały czas trwania umowy (podpisywanej na rok lub dwa lata).

Do każdego z planów Biz klienci mogą dobrać jeden z siedmiu MultiPaków - zestawów dodatkowych usług, takich jak pakiet internetu LTE, niższa cena i ubezpieczenie smartfona, nawigacja, 20-procentowy rabat w Chmurze dla Firm oraz roamingowy pakiet internetowy w Unii Europejskiej.

Poszczególne MultiPaki kosztują od 10 do 80 zł netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange dla Firm z nową ofertą: pakiety Biz i Multipaki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
mam głęboko te wiecznie manipulowane oferty
16 9
odpowiedź