SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange z nowymi planami w ofercie Flex. Od 25 do 80 złotych za 15 do 100 GB danych

Orange Polska dokonał zmian w ofercie Flex funkcjonującej w formie aplikacji. Operator zamiast wcześniejszych dziesięciu proponuje jedynie cztery plany taryfowe zapewniające 15, 30, 50 i 100 GB limitu danych internetowych. Ceny nowych planów wynoszą od 25 do 80 złotych miesięcznie.

Jean-François Fallacher, szef Orange Polska, fot.: Orange Polska Article

Flex, ofertę komórkową dostępną w formie aplikacji mobilnej Orange Polska wprowadził w maju br. Operator zaznaczał wówczas, że taka metoda obsługiwania abonamentu jest przyszłością rynku zapewniając użytkownikowi maksimum wygody i elastyczności w zarządzaniu jego kontem.

W momencie startu Orange Flex na platformie było dostępnych aż 10 różnych pakietów w cenach od 31 do 80 zł różniących się przede wszystkim wielkością pakietu danych internetowych do wykorzystania w jednym okresie rozliczeniowym.

Teraz Orange wprowadził zmiany we Flex, które jego zdaniem zmierzają do uproszczenia oferty oraz są odpowiedzią na sugestie przekazywane przez użytkowników.

Obecnie w ofercie Flex są do wyboru jedynie 4 plany taryfowe, których cechą wspólną są nielimitowane rozmowy komórkowe, SMS-y i MMS-y, a także nielimitowany transfer danych w ramach wybranych aplikacji social media.

Różnice występują jedynie w wypadku wielkości internetowego pakietu danych internetowych w ciągu miesiąca. W najniższym abonamencie kosztującym 25 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje limit 15 GB, dalej w ofercie są plany za 30 zł (30 GB), 50 zł (50 GB) oraz 80 zł (100 GB).

W II kwartale 2019 roku Orange Polska zanotował przychody na poziomie ponad 2,75 mld zł, co oznacza lekką poprawę rok do roku. Zysk operacyjny operatora osiągnął poziom 55 mln zł. Telekom wykazał wzrost użytkowników mobilnych o 3,3 proc., obecnie ma 972 tys. użytkowników usług telewizyjnych i ponad 1,6 mln odbiorców korzystających z oferty konwergentnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange z nowymi planami w ofercie Flex. Od 25 do 80 złotych za 15 do 100 GB danych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl