SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange wprowadza nowe abonamenty. Od 60 do 80 złotych za dostęp do #hello5G i promocyjna cena za HBO GO

Orange zapowiedział nową ofertę abonamentową dla użytkowników. Operator wprowadza cztery Plany w cenie od 40 do 80 złotych miesięcznie. W najdroższych ofertach jest dostęp do sieci #hello5G oraz do serwisu HBO GO w promocyjnych cenach.

 

Article

Orange poinformował, że taryfy funkcjonujące dotąd jako Plany Mobilne, czyli pakiety z rozmowami, SMS-ami i internetem – zmienią nazwę na Abonament komórkowy. Zgodnie z zapowiedzią nadal dostępne będą w 4 planach, jednak bardziej rozbudowanych, z większą ilością internetu i dodatkowymi benefitami.

Abonamenty z dodatkami

We wszystkich abonamentach oferowanych przez Orange rozmowy, SMS-y i MMS-y są za darmo, zarówno w kraju, jak i w ramach roamingu UE.

Najtańszy Plan 40 kosztuje 40 zł miesięcznie z rabatami, oferuje 4 GB limitu internetowego i dodatkowy 1 GB w ramach Mój Orange. Z kolei Plan 50 (50 zł na miesiąc) oferuje pakiet 12 GB do internetu i drugie 12 GB w Mój Orange.

Kosztujący 60 zł miesięcznie Plan 60 zapewnia limit internetowy o wielkości 25 GB i 25 GB w Mój Orange oraz możliwość korzystania z sieci #hello5G, którą operator wprowadził w lipcu 2020 r. Dodatkowo abonent ma możliwość uzyskania dostępu do serwisu VOD HBO GO w promocyjnej cenie 20 zł. Najdroższy Plan 80 (80 zł miesięcznie) zapewnia pakiet 80 GB danych i drugie tyle w Mój Orange. W tej opcji także przewidziano dostęp do #hello5G oraz możliwość korzystania z HBO GO w cenie 5 zł na miesiąc.

Orange informuje, że na start nowych planów użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą skorzystać z wymienionego wcześniej bonusu w postaci dodatkowych gigabajtów, a nawet mogą zyskać ich dwa razy więcej. Będąc nowym klientem Orange lub przedłużając obecną umowę można zalogować się do aplikacji mobilnej Mój Orange lub zrobić to przez stronę internetową, by odebrać duże paczki internetu. Są one do aktywowania jednorazowo i do wykorzystania przez 24 miesiące.

Smartfony w ratach

Orange zapowiedział także promocję na smartfony z 5G. Według operatora wybrane urządzenia można teraz kupić nie tylko w korzystnych cenach, ale i z promocją 3 raty za 0 złotych (pierwsze płatności, zamiast użytkownika, ureguluje Orange).

Czytaj także: Orange Polska nie chce wypłacać w br. dywidendy, powodem niepewność ws. aukcji na 5G

Akcja obejmuje m.in. modele:

  • Samsung Galaxy A32 5G – rata 36 zł w Planie 80 i Orange Love Extra (24 mies.)
  • Xiaomi Redmi Note 10 5G – rata 38 zł w Planie 60 i Orange Love Standard (24 mies.)
  • Samsung Galaxy S21 5G 128 GB – rata 152 zł przy zakupie Planu 80 i Orange Love Extra (24 mies.)

Ponadto, mając wybrane plany można dokupić do nich kolejne. Każdy następny numer otrzyma w ten sposób co miesięczną zniżkę, przez cały czas trwania umowy, a także gigabajty do współdzielenia.

Nowa oferta dla biznesu

Orange zaznacza, że wiosną br. przedsiębiorcy chętnie korzystali z nowej, cyklicznej akcji – Smartfonowy szok cenowy z wybranymi telefonami w niskich cenach.

Dlatego według zapowiedzi latem rusza kolejna odsłona akcji. W edycji trwającej do 16 czerwca dostępne będą:

  • Xiaomi Redmi Note 9T 5G z 0 zł na start za 28 zł + VAT mies. w Planie Firmowym S Samsung Galaxy A52 z 0 zł na start za 39 zł + VAT mies. w Planie Firmowym M
  • Xiaomi Mi 10T 5G z 0 zł na start za 45 zł + VAT mies. w Planie Firmowym M
  • Samsung Galaxy S20FE 5G z 0 zł na start, za 74 zł +VAT mies. w Planie Firmowym L

W ramach całego letniego sezonu promocyjnego w okazyjnej cenie mają być dostępne również m.in.:

  • Xiaomi Redmi Note 10 5G za 0 zł na start za 32 zł + VAT mies. w Planie Firmowym S
  • Samsung Galaxy A32 5G za 0 zł na start za 33 zł + VAT mies. w Planie Firmowym M
  • Samsung Galaxy S21 5G 128 GB za 0 zł na start za 106 zł + VAT mies. w Planie Firmowym XL

Jak informuje Orange udostępniona została też usługa Internetu Premium dla małych i średnich firm. Ma ona zapewniać kompleksowe rozwiązania dostępu do internetu (w tym światłowodowego) i profesjonalne usługi IT. Daje możliwość korzystania ze stałych adresów IP (cztero- lub ośmioadresowa podsieć) i przypisania ich do poszczególnych firmowych urządzeń. W ramach oferty dostępne jest również Orange Office – wirtualne biuro z narzędziami wspierającymi pracę zdalną i biznes online oraz 8h SLA, tzn. gwarancja naprawy łącza internetowego w ciągu 8 godzin od zgłoszenia.

Czytaj także: Roszady w zarządzie Orange Polska. Artur Stankiewicz dołącza do kierownictwa

W pierwszym kwartale br. Orange Polska zanotował wzrost przychodów sprzedażowych o 4,1 proc. do 2,92 mld zł, zysku operacyjnego z 88 do 116 mln zł i wyniku netto z 38 mln zł straty do 39 mln zł zysku. Liczba abonentów mobilnych telekomu zwiększyła się o 6,5 proc., a klientów internetu światłowodowego - o 38,1 proc.

Dołącz do dyskusji: Orange wprowadza nowe abonamenty. Od 60 do 80 złotych za dostęp do #hello5G i promocyjna cena za HBO GO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl