SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange wprowadza nowe plany taryfowe

Od wczoraj klienci indywidualni mogą skorzystać z nowych planów taryfowych Delfin, Pelikan i Pantera w sieci Orange.

Orange wprowadza nowe plany taryfowe

Nowością w planach Delfin i Pelikan w Orange jest możliwość indywidualnego konfigurowania minut i SMS-ów z abonamentu, do wykorzystania na różne rodzaje połączeń. W nowych planach Pantera w Orange do wyboru jest więcej abonamentów z większymi pakietami danych oraz bezpłatnymi połączeniami na wybrany numer w sieci.

Taryfy Delfin, Pelikan i Pantera w Orange stanowią ofertą segmentowaną, w której klienci mogą wybrać plan taryfowy - abonament lub mix. Do każdego z nich za 1 zł mogą kupić telefon lub smartfon. Klienci przedłużający umowę dostają ponadto od 20 do 40 proc. więcej minut w abonamencie, przez cały czas trwania nowej umowy. Otrzymane w abonamencie minuty na połączenia do wszystkich sieci są wymienne na SMS-y do wszystkich sieci.

Plany taryfowe Delfin w Orange kierowane są do osób, które korzystają z telefonu głównie by rozmawiać. W nowej ofercie, co miesiąc dostaną dużą liczbę minut na rozmowy do wszystkich sieci, a dodatkowo bezpłatne połączenia do maksymalnie 5 wybranych numerów w Orange lub stacjonarnych. Na połączenia z każdym wybranym numerem w Orange otrzymają co miesiąc pakiet 1200 minut, który w zależności od potrzeb mogą wymienić na dwie nowe usługi:

- Numer w Każdej Sieci - 60 minut połączeń z wybranym numerem poza siecią Orange – maksymalnie jeden wybrany numer
- Pakiety Minut do Wszystkich czyli 30 minut na połączenia do wszystkich sieci - jeden pakiet za jeden wybrany numer Orange lub stacjonarny


Plany taryfowe Pelikan w Orange to oferta dla osób intensywnie korzystających z portali społecznościowych i kontaktujących się głównie za pomocą SMS-ów. W nowej ofercie Pelikan w Orange czeka na nich do 10 tys. SMS-ów do Orange, wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci w stosunku 5:1. Dzięki temu, co miesiąc mogą mieć do dyspozycji do 2 tys. SMS-ów i 225 minut do wszystkich sieci, a oprócz tego nielimitowany dostęp do Facebooka i innych portali społecznościowych w telefonie.


Plany taryfowe Pantera w Orange są rozwiązaniem dla osób stale korzystających z internetu w telefonie lub smartfonie. W nowej ofercie Pantera w Orange do wyboru są nowe plany z abonamentem od 49,90 zł, do 1 tys. minut na połączenia i do 2 GB miesięcznie na transmisję danych. Oprócz tego, w każdym z planów klienci otrzymają w prezencie 1,2 tys. minut na połączenia z wybranym numerem w Orange i bezpłatny dostęp do sieci hotspotów Orange. W specjalnej ofercie mogą też kupić iPhone'a 3Gs lub iPhone’a 4. 

Ceny abonamentu w nowych ofertach abonament i mix mogą być niższe nawet o 45 zł. Łącząc go z innymi użytkowanymi usługami, np. internetem mobilnym - Orange Free czy telefonem domowym Orange stacjonarny i internetem domowym – Orange Freedom, klienci mogą skorzystać z oferty Orange Combo, w której za każdą z nich dostają rabat w wysokości 15 zł miesięcznie.

Podane ceny za minutę rozmowy poza abonamentem nie dotyczą połączeń do Play, Cyfrowego Polsatu, Centernet i Mobyland. Cena za SMS-a i MMS-a do wszystkich sieci po wykorzystaniu abonamentu wynosi odpowiednio 20 gr i 40 gr, a cena za transmisję danych - 25 gr za 50 kB.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange wprowadza nowe plany taryfowe

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ewelina
a co z ofertami biznesowymi? czy również można je łączyć by móc otrzymać zniżkę combo- mam tu na myśli bussines everywhere?
8 8
odpowiedź
User
kaszmir
Oferta lepsza niż była, ale nie przekonuje mnie na tyle, aby zmienić ją z Heyah. Wg mnie przelicznik SMSów 1:5 jest trochę oszukańcze, dlatego od razu spisuje ją na straty. W Heyah biorę sobie pakiet 1000 SMS do wszystkich sieci, pakiet internetu i mam wszystkie trzy taryfy w jednym
8 8
odpowiedź