SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orłoś, Chylewska i Chajzerowie odtwarzają zdjęcia z dzieciństwa w kampanii SOS Wioski Dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zaczęło kampanię opartą na odtwarzaniu zdjęć z dzieciństwa w celu wsparcia opuszczonych, osieroconych dzieci. W akcję włączyli się m.in. dziennikarze Maciej Orłoś, Paulina Chylewska oraz Zygmunt i Filip Chajzer.

Zygmunt i Filip ChajzerArticle

Akcja stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce nawiązuje do popularnego od jakiegoś czasu trendu na rekonstruowanie swoich zdjęć z dzieciństwa i zamieszczanie ich w mediach społecznościowych razem z pierwowzorami. Organizacja zachęca, żeby publikując taką fotografię, dodać do tego tekst: „#przypomnijsobie jak to jest być dzieckiem! Znajdź swoje zdjęcie z dzieciństwa i spróbuj je teraz odtworzyć. Będzie przy tym dużo radości i wzruszeń, obiecuję! Przypomnij sobie beztroskie dzieciństwo i zostań Aniołem Stróżem Dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych”, a także wysłać SMS o treści „SOS” pod numer 74 565 (co kosztuje 4 zł + VAT) oraz nominować do tego samego trzy inne osoby.

W akcji chodzi o viralowe rozpropagowanie wsparcia pomocy opuszczonym, osieroconym dzieciom, na co zostanie przeznaczony cały przychód z SMS-ów.

- Poprzez akcję chcieliśmy powiedzieć, że wszystkie dzieci zasługują na szczęśliwe dzieciństwo. Zależało nam na tym, żeby wszystkie osoby biorące udział w zabawie, choć na chwilę przypomniały sobie beztroskie lata dzieciństwa. Gdy poczujemy jak ważny to był okres w naszym życiu, zrozumiemy jak bardzo naszej pomocy potrzebują porzucone i osierocone dzieci - tłumaczy Barbara Rajkowska, prezes stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce, która jako pierwsza w ramach tej akcji opublikowała takie zestawienie swoich zdjęć (prezentujemy je powyżej).

Do akcji, publikując takie zdjęcia, zaangażowali się dziennikarze Maciej Orłoś, Paulina Chylewska, Zygmunt i Filip Chajzer, aktorka Katarzyna Bujakiewicz i piosenkarka Natalia Kukulska. Wśród nominowanych przez nich są Kasia Wilk, Adam Sztaba, Łukasz Zagrobelny, Karolina Szostak, Marcin Daniec i Krzysztof Skiba.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orłoś, Chylewska i Chajzerowie odtwarzają zdjęcia z dzieciństwa w kampanii SOS Wioski Dziecięce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl