SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oskar Biznesu w rękach o2.pl

o2.pl - Przedsiębiorcą Roku, w kategorii Nowy Biznes

Firma o2.pl zwyciężyła w konkursie Przedsiębiorca Roku, w kategorii Nowy Biznes. Jest to pierwsze tak prestiżowe wyróżnienie w świecie biznesu przyznane firmie internetowej.

Dnia 24 listopada br., firma o2.pl została nagrodzona w kategorii Nowy Biznes, w II edycji konkursu Przedsiębiorca Roku, organizowanego przez Ernst & Young. Jest to jedno  z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie biznesu, określanych mianem "Oskarów Biznesu".
Nagrodę, jak napisano w uzasadnieniu, przyznano za skuteczność i odwagę w podejmowaniu strategicznych decyzji, ciągłe poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz uzasadnione aspiracje do gry w międzynarodowej lidze.

"Jesteśmy dumni ze zdobycia nagrody w konkursie Przedsiębiorca Roku. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również zobowiązanie. Chcemy być liderem innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych. Dla nas najważniejsze jest, aby klienci otrzymali kompleksowe usługi najwyższej jakości, które zaspokoją ich oczekiwania" - mówią założyciele o2.pl Michał Brański, Krzysztof Sierota i Jacek Świderski.

W konkursie oceniane były nie tylko osiągnięcia gospodarcze firm, ale również ich strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem. Są to czynniki, które w pełni odzwierciedlają szanse przyszłego rozwoju firmy oraz jej potencjał w osiągnięciu wysokiej pozycji rynkowej.

Przedsiębiorca Roku to międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych na świecie businessmanów. Konkurs posiada osiemnastoletnią tradycję, uczestniczą w nim przedsiębiorcy z 30 krajów. Światowy finał konkursu odbywa się corocznie w Monte Carlo.

W jury polskiej edycji konkursu zasiadają: Maria Wiśniewska (Konfederacja Pracodawców Prywatnych), Jan Krzysztof Bielecki (Prezes Zarządu Banku Pekao S.A.), Jerzy Koźmiński (Prezes Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności), Leszek Czarnecki (Europejski Fundusz Leasingowy), Andrzej Dębowski (Domplast),J acek Siwicki (PKO SA) .

Partnerami konkursu są TVN 24, Gazeta Wyborcza, Harvard Business Review, Warszawska Giełda Papierów Wartościowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Oskar Biznesu w rękach o2.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl