SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Otwórz głowę na pomoc” - kampania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (wideo)

Rozpoczęła się kampania "Otwórz głowę na pomoc" mająca na celu zwrócenie uwagi na osoby z problemami psychicznymi. Za kreację odpowiada agencja reklamowa DSK.

„Otwórz głowę na pomoc” - kampania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (wideo)

Akcja powstała dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie i jest realizowana w ramach projaktu: "Opieka i wsparcie osób zależnych, w szczególności osób z zaburzeniami i chorujących psychicznie". Głównym tematem kampanii są schorzenia psychiczne oraz rola opiekunów osób z zaburzeniami. Działania mają na celu zwiększenie świadomości tematu wśród Małopolan, a także promocję profilaktyki zdrowia psychicznego i zniwelowanie strachu przed podjęciem leczenia.

W kampanii wykorzystano wymowną metaforę – krawat na szyi aktywnego zawodowo mężczyzny staje się lepkim, oplatającym jego sylwetkę sznurem, którego samemu nie sposób rozwiązać. Spot i plakat utrzymane są w minimalistycznej stylistyce.

Kampania jest prowadzona na terenie Małopolski w stacjach radiowych, w kinach, na monitorach LCD w komunikacji miejskiej, na citylightach oraz w dziennikach regionalnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Otwórz głowę na pomoc” - kampania dla osób z zaburzeniami psychicznymi (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl