SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Palikot, Dorn i Arkłukowicz felietonistami „Wprost”

Posłowie Janusz Palikot (PO), Ludwik Dorn (Polska Plus) i Bartosz Arłukowicz (Lewica) zostali nowymi felietonistami tygodnika „Wprost” (AWR „Wprost”).

- Pojawienie się felietonu politycznego we „Wprost” to powrót do tradycji tego pisma –  tłumaczy nam Anna Pawłowska – Pojawa, PR manager spółki PMPG, właściciela tygodnika. W przeszłości bowiem na łamach tytułu swoje teksty publikowało wielu polityków z pierwszych stron gazet m.in. Lech Wałęsa, Leszek Miller czy Tomasz Nałęcz.

Felietony Palikota, Dorna i Arłukowicza będą się ukazywać we „Wprost” na zmianę. Jako pierwszy w tygodniku zadebiutował poseł PO. Jego premierowy tekst w autorskim cyklu „Votum Separatum” ukazał się w dzisiejszym wydaniu pisma i zatytułowany jest „Jedzenie, głupcze!”. Felietony Ludwika Dorna będą ukazywać się w serii zwanej „Na moje kopytko”, zaś cykl Bartosza Arłukowicza nazywać się będzie „Wrzut wolny”.

Dołącz do dyskusji: Palikot, Dorn i Arkłukowicz felietonistami „Wprost”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
baczyński
to juz totalna kompromitacja nowego kierownictwa Wprost
14 12
odpowiedź
User
Marvin
do baczyński: bardzo dobra ocena poparta wnikliwą analizą i w pełni obiektywna, a przy okazji jaka trafna. Dzięki Tobie wyrobiłem sobie już zdanie o Wprost a nawet o całym rynku prasy w Polsce.
14 12
odpowiedź
User
kapo
na moje kopytko. Łał, ale tytuł rubryki, już lecę do kiosku:)
14 12
odpowiedź