SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pamiątkowe zdjęcie z Benedyktem XVI w Interia.pl

Interia.pl organizuje specjalną akcję, upamiętniającą wizytę Benedykta XVI w Polsce.

Podczas mszy świętej, jaką papież odprawi 28 maja br. na krakowskich Błoniach, uczestniczącym w niej pielgrzymom zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie panoramiczne, dostępne  później na stronach portalu.

Fotoreporterzy portalu wykonają serię zdjęć, które - po połączeniu - utworzą dużą panoramiczną fotografię o wysokiej rozdzielczości. Pojawi się ona w serwisie poświęconym pielgrzymce (http://fakty.interia.pl/benedykt16) po zakończeniu mszy świętej. Dzięki mechanizmowi, umożliwiającemu powiększanie i przesuwanie prezentowanych zdjęć, osoby obecne na uroczystościach na Błoniach będą mogły odnaleźć na fotografii siebie lub swoich bliskich oraz ściągnąć zdjęcie na dysk swego komputera.

INTERIA.PL relacjonuje wszystkie najważniejsze momenty papieskiej pielgrzymki, zamieszczając w okolicznościowym serwisie bieżące wiadomości o przebiegu wizyty, uzupełnione o zdjęcia i materiały wideo. Serwis zawiera szczegółowy program pobytu Benedykta XVI w naszym kraju, informacje o papieżu oraz teksty papieskich homilii i wystąpień. Udostępnia też pakiet porad i mapek, przydatnych pielgrzymom oraz mieszkańcom miejscowości goszczących papieża.

Dla internautów, chcących podzielić się refleksjami z papieskiej wizyty, zostało w serwisie uruchomione specjalne forum dyskusyjne. Użytkownicy portalu mają też możliwość współtworzenia wyjątkowej galerii zdjęć, upamiętniających pobyt Benedykta XVI w Polsce. Jeśli uchwycą na fotografii ważne dla siebie momenty tej pielgrzymki mogą przesłać swoje zdjęcia do portalu, na adres: benedykt16@firma.interia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pamiątkowe zdjęcie z Benedyktem XVI w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl