SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paprika zorganizuje Media Trendy oraz Polski Konkurs Reklamy KTR

Komitety organizacyjne konkursu Media Trendy oraz Polskiego Konkursu Reklamy KTR, organizowanych przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy, ponownie powierzyły organizację gal konkursowych agencji Paprika.

Paprika zorganizuje Media Trendy oraz Polski Konkurs Reklamy KTR

Paprika przygotowuje galę konkursu Media Trendy po raz czwarty, natomiast galę KTR po raz drugi. Agencja odpowiedzialna jest za całościową realizację uroczystości – scenariusz, reżyserię, oprawę artystyczną (w tym animacje i prezentacje) oraz stronę techniczną.

Konkurs Media Trendy odbywa się po raz 11. Skierowany jest do mediów, domów mediowych, agencji full service, interaktywnych, eventowych oraz ich klientów. Z kolei konkurs KTR organizowany jest od 2004 r. jako podstawa działalności statutowej Klubu Twórców Reklamy. Nagradza  kreatywne formy dotarcia z przekazem reklamowym do odbiorców.

Gala Media Trendy odbędzie się 18 kwietnia, a Polskiego Konkursu Reklamy KTR 19 kwietnia - obie w Teatrze Dramatycznym Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paprika zorganizuje Media Trendy oraz Polski Konkurs Reklamy KTR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl