SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PARP szuka domu mediowego do półtora rocznej współpracy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybiera agencję mediową, która zajmie się zakupem mediów do jej kampanii. Będzie z nią współpracować przez 18 miesięcy od momentu zawarcia umowy - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com Article

Wybrana firma zajmie się pośrednictwem w zakupie powierzchni reklamowej w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i lokalnej oraz w prasie branżowej i specjalistycznej, a także zagranicznej, zakupem powierzchni na portalach internetowych o tematyce gospodarczej lub zbieżnej z poszczególnymi działaniami PARP, zakupem czasu antenowego w stacjach radiowych, w programach/pasmach programowych o tematyce gospodarczej lub zbieżnej z poszczególnymi działaniami PARP, zakupem czasu reklamowego w telewizji.

Budżet PARP wynosi  686 991,87 zł netto (bez VAT).

Z wybraną agencją PARP będzie współpracować przez 18 miesięcy od zawarcia umowy. Przetarg trwa do 21 stycznia 2020 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PARP szuka domu mediowego do półtora rocznej współpracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl