SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Partner of Promotion wypromuje Viasat Explorer, Viasat Nature i Viasat History

Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na obsługę public relations trzech tematycznych kanałów telewizji Viasat: Viasat Explorer, Viasat Nature i Viasat History.

Partner of Promotion wypromuje Viasat Explorer, Viasat Nature i Viasat History

W ramach współpracy agencja odpowiada między innymi za re-launch marki na polskim rynku oraz komunikację trzech kanałów spółki: Viasat Explorer, Viasat Nature i Viasat History.

Zadaniem agencji będzie opracowanie strategii oraz kompleksowa realizacja działań. Ponadto Partner of Promotion będzie odpowiedzialne za zarządzanie profilami Viasat History, Nature i Explorer na portalu Facebook.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Viasat World Ltd. jest częścią grupy medialnej MTG, której działalność obejmuje szeroką gamę usług związanych z mediami, w tym telewizję, radio, media drukowane, elektroniczny handel detaliczny.

Viasat powstał w 1989 roku i dociera do widzów w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Estonii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Rumunii, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, a od 2010 roku dostępny jest także w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Partner of Promotion wypromuje Viasat Explorer, Viasat Nature i Viasat History

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl