SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Patio TV nie chce już zwalniać

Działająca od zaledwie kilku miesięcy łódzka stacja Patio TV o charakterze młodzieżowo-poradnikowym po kilku zawirowaniach, ma nowe władze i przygotowuje się do startu nowej ramówki.

Patio TV nie chce już zwalniać

- Aktualną sytuację Patio TV uważam za dobrą, ponieważ dano mi możliwość pracy z ludźmi, którzy mimo swojego niewielkiego doświadczenia i mimo trudności, które ich spotykają, nadal żyją telewizją - ocenia sytuację dyrektor zarządzający stacji Michał Łuczyński. Przyznaje jednak, że aktualnie jednym z największych atutów stacji jest potencjał ludzki.

Jego zdaniem, aby stacja mogła ustabilizować swoją pozycję na rynku medialnym potrzeba czasu. - Przeprowadziłem, kilka istotnych działań reorganizacyjnych, ułatwiających przepływ informacji wewnątrz firmy, jak i też efektywne współdziałanie jej działów - tłumaczy Łuczyński. Dodaje, że jego ambicją jest stworzenie z Patio TV regionalnego punktu skupiającego młodych dziennikarzy.

Dyrektor zapowiada, że nie planuje kolejnych zwolnień w stacji. - Aktualnie priorytetem jest powiększenie działu sprzedaży. Jesteśmy po pierwszej fazie rozmów i aktualnie wchodzimy w etap wprowadzania nowych pracowników - mówi. Na przełomie kwietnia i maja zostaną uzupełnione braki kadrowe w dziale techniki i produkcji. - Chciałbym uspokoić sytuację i dostosować rytm prac w Patio TV do przebiegu sezonów, w dużych stacjach - dodaje Michał Łuczyński.

Stacja pracuje nad ośmioma nowymi formatami, które mają stać się lokomotywami nowej ramówki. Już teraz na antenie Patio TV można oglądać sponsorowany przez UE nowy program "Na swoim". Niebawem pojawi się poranna i wieczorna gimnastyka oraz yoga. A w końcowej fazie przygotowań jest program kulinarny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Patio TV nie chce już zwalniać

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl