SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paula Sołtysiak odpowiada za strategię i komunikację w Cut The Mustard

Paula Sołtysiak dołącza do agencji Cut The Mustard i obejmuje stanowisko chief strategy & communication officer. Wspólnie z Karoliną Witecką i Michałem Oleksów będzie pracować nad rozwojem nowych usług agencji, m.in. w obszarze strategii i innowacji w komunikacji.

Od lewej: Karolina Witecka, Paula Sołtysiak, Michał OleksówOd lewej: Karolina Witecka, Paula Sołtysiak, Michał Oleksów

Paula Sołtysiak zajmuje się̨ budowaniem strategii marek i komunikacji od ponad 10 lat. Zdobywała doświadczenie w agencjach sieciowych (VMLY&R i JWT), doradczych (New Areas) oraz jako niezależna konsultantka strategiczna, wspierając startupy i firmy technologiczne w zakresie marketingu B2B.

Zmiany w Cut The Mustard

- Bardzo cieszę się z dołączenia do Cut The Mustard. W ostatnich dwóch latach miałam okazję wielokrotnie współpracować z agencją, jako strateżka i konsultantka, a tym samym głęboko i pewnie przekonać się o tym, że nasze wizje na temat rynku i potrzeb klientów świetnie się uzupełniają. Wiem, że wspólnie dostarczymy nową wartość na rynku, a także wejdziemy na szerszy i bardziej profesjonalny poziom współpracy z  obecnymi i przyszłymi klientami agencji - mówi Paula Sołtysiak, Chief Strategy & Communication Officer w Cut The Mustard. 

- Widzimy potrzebę zmiany i kalibrowania się z aktualnie zmieniającym się, jakże wymagającym rynkiem. Chcemy być jeszcze silniejszym partnerem na poziomie biznesowo-strategicznym dla naszych Klientów, stąd potrzeba dołączenia takiej ekspertki, jaką jest Paula Sołtysiak i rozwój nowych usług  – mówi Karolina Witecka, CEO w Cut The Mustard. - Paula w szeregach Cut The Mustard to dopiero początek zmian,  jakie zaplanowaliśmy w 2024. Wzbudza to w nas, jak i wśród naszych aktualnych klientów duże oczekiwania i entuzjazm - dodaje Witecka.

Dołącz do dyskusji: Paula Sołtysiak odpowiada za strategię i komunikację w Cut The Mustard

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
viola
no i miło
odpowiedź
User
md
Gratulacja!
odpowiedź
User
dzoana

Go U Girl! 💪🎉
odpowiedź