SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paula Wolecka została PR menedżerką Igi Świątek

Paula Wolecka po blisko 4 latach rozstała się ze Stowarzyszeniem Wiosna, gdzie była PR managerką Szlachetnej Paczki. Obecnie pracuje jako PR manager w team'ie Igi Świątek. Jej obowiązki w Stowarzyszeniu przejęła Ewa Tryjańska.

Paula Wolecka była PR managerką Szlachetnej Paczki od jesieni 2017 roku. Odpowiadała m.in. za relacje z mediami, współpracę z kluczowymi partnerami w mediach, tworzenie i realizację kampanii PR-owych dotyczących Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości oraz obsługę medialną wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie.

Wcześniej przez niespełna dwa lata pracowała w Wydawnictwie Znak jako PR&marketing specialist.

W latach 2014-2016 była copywriterką i specjalistką ds. content marketingu w Planet Escape.

Wcześniej pracowała jako dziennikarka w "Gazecie Lubuskiej". Obecnie pracuje jako PR managerka w team'ie tenisistki Igi Świątek.

Paulę Wolecką w Stowarzyszeniu Wiosna zastąpiła Ewa Tryjańska, która wcześniej była specjalistką ds. PR w RASP Polska. Obsługą PR Szlachetnej Paczki zajmuje się natomiast Marta Palka, pracująca w Stowarzyszeniu Wiosna od ok. 2 lat.  

Dołącz do dyskusji: Paula Wolecka została PR menedżerką Igi Świątek

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ABC
Czyli ojciec Igi ma takie samo podejście do promocji i wizerunku, jakie miał ojciec Radwańskich. Jakoś to będzie.
odpowiedź