SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paulina Krasnopolska dyrektorem ds. komunikacji w JLL

Paulina Krasnopolska dołączyła do zespołu firmy doradczej JLL, obejmując funkcję dyrektora ds. komunikacji. Zastąpiła na tym stanowisku Annę Bartoszewicz-Wnuk, która zajmie się rozszerzeniem aktywności zespołu analitycznego.

Article

Paulina Krasnopolska przejęła obowiązki od Anny Bartoszewicz-Wnuk (do tej pory dyrektor ds. badań rynku i doradztwa oraz dyrektor PR), która skoncentruje się na projektach badawczych i strategicznym wsparciu analitycznym dla klientów i partnerów biznesowych JLL. Rozdzielenie tych ról ma umożliwić m.in. budowę osobnego działu komunikacji biznesowej JLL.

Krasnopolska pokieruje pracami zespołu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, dbającego o relacje z pracownikami, klientami, partnerami biznesowymi, liderami opinii i mediami. Będzie również odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii działań PR w mediach społecznościowych.

Ostatnio Paulina Krasnopolska pełniła funkcję dyrektora marketingu i PR w CBRE Poland, z którą związana była przez ponad 13 lat. W latach 1996-2001 pracowała już w JLL, a wcześniej w Warner Bros.

Jest absolwentką wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paulina Krasnopolska dyrektorem ds. komunikacji w JLL

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl