SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Gajewski wiceszefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

Paweł Gajewski został powołany na zastępcę dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Od lutego br. pełnił on obowiązki wiceszefa TAI.

Jak dowiedział się portal Wirualnemedia.pl, o powołaniu Pawła Gajewskiego na wicedyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zdecydował w zeszłym tygodniu prezes TVP Jacek Kurski.

Paweł Gajewski w Telewizji Polskiej pracuje od 2016 roku. Ostatnio jako pełnomocnik zarządu do spraw wyborów nadzorował realizację przez TVP debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. W lutym br. objął funkcję p.o. wicedyrektora TAI ds. operacyjnych. Poprzednio był też wicedyrektorem w biurze spraw korporacyjnych, gdzie odpowiadał m.in. za koordynowanie spotkań członków zarządu TVP.

Z naszych informacji wynika, że Gajewski - oprócz kierowania TAI - nadal będzie zajmował się nadzorowaniem audycji wyborczych w TVP w okresie kampanijnym. W kolejnym roku odbędą się eurowybory i wybory do parlamentu krajowego, zaś wiosną 2020 roku - wybory prezydenckie.

Kolejne zmiany w TAI

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu z TVP rozstał się Piotr Kudzia, który przez prawie półtora roku był kierownikiem redakcji „Teleexpressu”.

W styczniu br. z funkcji dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zrezygnował Klaudiusz Pobudzin. Jego obowiązki przejął Jarosław Olechowski, który jednocześnie jest też szefem „Wiadomości”. Natomiast szefem informacji w TVP Info został Krystian Kuczkowski.

W ub.r. Telewizja Polska zanotowała wzrost wpływów z abonamentu radiowo-telewizyjnego o 69,9 proc. do 622,5 mln zł oraz spadek przychodów z reklam i sponsoringu o 8,4 proc. do 798,6 mln zł. Wpływy z abonamentu stanowiły 38,2 proc. łącznych przychodów TVP, najwięcej od 15 lat.

Dołącz do dyskusji: Paweł Gajewski wiceszefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Antena
Jak za komuny. Nie dziennikarz, tylko oficer polityczny - od Ziobry - bedzie nadzorowal informacje. Dno.
odpowiedź
User
Marek
Do boju towarzysze.
odpowiedź
User
Zyzuz
Jak daleko można zajść, nosząc parasol nad Wielmożnym panem prezesem TVP...
odpowiedź